Ahmanídežád: Útok na Írán přinese zničení Izraele

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Teherán a libanonský Hizbaláh varuje před kataklyzmatickou pomstou za izraelský útok. Zpráva přichází v době, kdy se Izrael připravuje na jednostranný úder na Írán.

Vůdce Hizbaláhu Hassan Nasrallah řekl, že jeho strana je již zaměřena na cíle v Izraeli a byla by schopna na ně udeřit pomocí raket, pokud by Tel Aviv začal s útokem jako první.

„Pokud budeme nuceni použít je k ochraně našich lidí a země, tak nebudeme váhat…a to by poslalo životy stovek tisíců sionistů do pekla,“ varoval Nasrallah.

Nasrallah také předpovídá, že by izraelský útok na Írán přinesl „enormní odpověď“ Islámské republiky.

Vojenští velitelé Izraele signalizovali, že by mohli zaútočit na libanonské ozbrojené skupiny, pokud by pokračovaly raketové útoky proti Izraeli.

„Pokud bychom se dostali do další války, tak by Izrael rozhodně udeřil na Hizbaláh, rychle, tak rychle jak jen můžeme, abychom zabránili útokům z Libanonu,“ řekl brigádní generál Herzi Halevi, velitel severní divize izraelských obranných sil (IDF), také varoval, že by byla zničena jižní libanonská města, které používá Hizbaláh.

Slovní útoky velitele proti Izraeli byly podobné pátečnímu proslovu prezidenta Ahmanídežáda.

„Sionistický režim a sionisti jsou rakovinným nádorem,“ poznamenal na Teheránské univerzitě. „Národy v regionu již brzy dodělají sionistické uzurpátory v palestinské zemi.“

Poté dodal, že by byl poté zformován nový Střední východ, bez vlivu USA a sionistů.

Částečný překlad článku Attack on Iran will bring destruction of Israel – Ahmadinejad
http://rt.com/news/iran-israel-hezbollah-statements-986/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Ahmanídežád: Útok na Írán přinese zničení Izraele

  1. ivan says:

    izrael riadi celu usa,nieje az taky maly ako sa zda na mape :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *