4. číslo časopisu AlterLine – duben 2011

Vítám vás u již čtvrtého čísla časopisu AlterLine. Hned na úvod se musím přiznat, že mé snahy o dohnání zpoždění se trochu minuly účinkem a dubnové číslo vyšlo ještě o trošičku později. Ale nemusíte se bát, že by snad časopis končil. Již teď pracuji na květnovém čísle a snad se mi konečně povede zpoždění dohnat.

Toto číslo je pro mne poměrně významné, poněvadž když jsem s časopisem začínal, řekl jsem si, že první tři čísla rozhodnou o budoucnosti časopisu. Přeci jen jsem si nebyl jistý, jestli si časopis najde své čtenáře a uchytí se. K mému překvapení se časopis velmi rychle uchytil a nacházím ho ke stažení na čím dál tím větším počtu internetových stránek. Mám z toho velkou radost a je to silná motivace pro psaní dalších čísel. Dokonce se mi v hlavě začíná objevovat myšlenka, že by jednou za čas mohlo vyjít speciální číslo, které by se celé věnovalo jednomu tématu (např. NWO, Chemtrails, … ), ale to je zatím hudba budoucnosti.

Dále bych chtěl poděkovat lidem, kteří mne zásobují návrhy na články. Jsem za to velmi rád, poněvadž v poslední době vychází spousta zajímavých článků a každý měsíc musím dlouho přemýšlet, který článek otisknu a který ne. Díky vašim tipům je to o mnoho snažší a pomáhá mi to formovat styl, kterým se časopis bude ubírat. Proto se nestyďte a posílejte své návrhy na alterline@aiall.org

ČTVRTÉ ČÍSLO ČASOPISU SI STÁHNĚTE KLIKNUTÍM NA DOWNLOAD

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde