Zhoršující se ekonomická krize: Portugalcům došlo zlato na prodej

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) „Obchod se dostal z dobré situace do hrozné situace během pár měsíců. Smutná pravda je, že většina mých klientů již prodala své zlaté prsteny,“ je neoficiální důkaz rostoucího trendu, který Bloomberg hlásí z Portugalska.

Centrální banka drží relativně více zlata, v porovnání s velikostí ekonomiky Portugalska, než kterákoliv země eurozóny, většina byla nahromaděna během 36 let vlády diktátora Antonia de Oliveira Salazara. Zákon brání výnosům z prodeje zlatých rezerv pro rozpočet vlády.

Portugalská míra nezaměstnanosti je 15% ve druhém čtvrtletí, občané se ptají, kdo je finančně zachrání a vyplatí je, když je jejich práce a zlato pryč: „Nemáme již více zlata, které by nás zachránilo od problémů tento měsíc,“ to vystihuje rostoucí trend v Evropě, která je zasažena krizí, jak vyschly zásoby zlata domácností po rekordních cenách a prohlubující se recesi.

Překlad článku The worsening economic crisis: The Portuguese run out of gold to sell
http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2012/08/16/the-worsening-economic-crisis-the-portuguese-run-out-of-gold-to-sell/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *