Zamysli se, prosím

(Free Pub) Nejdříve si přečtěte tento článek: Objavilo sa záhadné proroctvo: 4. august, zlom v dejinách ľudstva! nebo článek Obrazec v obilí: záhadné proroctví

Záhadný kruh v obilí:

Někdo z toho pomocí hodin „polar clock“ vyvodil, že jde o tento čas a datum:

No jo, jenže oni počítají jednu „barvu“ jako že číslo, co kdybych to obrátil inverzně? Pak vyjde jiné datum…prostě místo jedné barvy (jak je zelená a bílá) brát tu druhou…a když tak na to koukám, tak by asi vyšel měsíc, který už byl…a to by pak nebylo bulvárně zajímavé, že?

Analogicky: Pokud by šlo o kolečka a čtverečky, jak poznám, co z toho je „naše“ (binárního kódu) jednička a co nula? Vyšly by dvě řešení (teoreticky by mohly být totožné)…a u tohoto obrazce nejde o totožné řešení (to by muselo jít o samé půlkruhy).

Pak tu jsou další otázky…jako proč brát pruh s měsícem blíže ke středu, proč ne na okraji? Tedy, vlastně nám z toho vychází spousta různých řešení, protože neznáme algoritmus dekódování.

Co vy na to???


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Zamysli se, prosím

  1. Dave says:

    Co je aktivní?
    To, čemu dodám energii. Neaktivní pole je původní. V tomto případě nedotčené obilí (0). Polehlé obilí je (1), protože aby vzniklo, musela být aktivována energie ke změně stavu.
    Samozřejmě negovat lze vše, ale pak se dostávám k chasou. Funguje takto Svět?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *