»

Uniklá informace: Obama poslán do „2012 bunkru ALICE“ kvůli norské „spirále“

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Nová zpráva připravená pro premiéra Putina zahraniční vojenskou zpravodajskou službou (GRU) má tisíce tajných dokumentů, které patří USA a které unikly díky WikiLeaks, které říkají, že prezident Obama a ministr obrany Robert Gates byli dáni do něčeho, co Američané nazývají „2012 bunkr ALICE“, minulý prosinec (2009) po záhadné spirále, která vešla ve známost jako „norská spirála„.

Norská spirála z této zprávy byla hlášena i na stránce WhatDoesItMean.com v článku Útok na božské nebe rozsvítilo norskou oblohu , kde bylo poznamenáno, že tato záhadná událost může mít spojení s americkým Vysokofrekvenčním aktivním aurorálním výzkumem (HAARP) a s urychlovačem LHC od CERNu, protože oboje bylo v té době v provozu.

Ve zprávě z 6. ledna 2010 Norská časová díra vrhá severní polokouli do chaosu je informováno o katastrofických výkyvech počasí, také spojovaných s norskou spirálou, přičemž (náhodou?) téměř rok poté celá severní polokoule trpí brutálním útokem arktických systémů vrhajících se na jih směrem k rovníku, které zanechávají desítky milionů lidí v USA, Velké Británii, Evropě a Asii v mrazu a bezprecedentním množství sněhu.


Divné spirálové světlo na nebi 9. prosince nad Skjervoy v Norsku.

Poznámka: Následující odstavec obsahuje odkaz, kde se můžete prohlédnout uniklé dokumenty USA, ale pozor – americká vláda nařídila všem svým zaměstnancům a smluvním partnerům, aby se na tyto dokumenty nedívali bez bezpečnostní prověrky.

Podle této zprávy velvyslanectví USA v Oslu poslalo „přísně tajný“ kabel do „USNORTHCOM“ následující:

  1. (S) RNoAF odpověď na HAARP/CERN spirálová anomálie omezena na 175 km. testovacích parametrů dosáhla v 3stupních obloukového výběru.
  2. (S) Pošta doporučuje aktivaci 2012 Projektu ALICE Bunkr pro POTUS/SECDEF

Tato zpráva GRU dále vysvětluje řadu pojmů:

1) Identifikátor subjektu NORWAY: CI/KR RESPONSE FOR USNORTHCOM znamená, že je to „Klíčová Infrastruktura a Klíčové Zdroje (CI/KR)“ oznámená z americké ambasády v Oslu pro Severní velitelství USA (USNORTHCOM).

2) Klasifikace toho, co je PŘÍSNĚ TAJNÉ, popisuje termín povolený pro užití Obamovým výkonným nařízením 13526, že informace v tom obsažené znamenají „neoprávněné vyzrazení toho, od čeho by mohlo být důvodně očekáváno, že by závažně poškodilo národní bezpečnost.“

3) Linka s uvedením NODIS USNORTHCOM Maj. Gen. Thompsona odkazuje na způsob přenosu používaného k odesílání tohoto kabelu, v tomto případu NODISem (Online Directives Information System) od NASA pro příjemce USNORTHCOM.

4) Linka s uvedením NSPD 51/HSPD-20: DECL: 03/20/2019 TAG EXDIS, ROGER, DOCKLAMP odkazuje na orgány, kterými byla tato linka poslána, což v tomto případě bylo NSPD 51 (US National Security Presidential Directive) a HSPD-20 (US Homeland Security Presidential Directive). Výrazy EXDIS, ROGER, DOCKLAMP odkazují na autorizované „kanály“, kterými mohl být tento kabel poslán.

5) Odkaz na RNoAF je Royal Norwegian Air Force (norské letectvo).

V této zprávě není obsaženo vysvětlení k „…spirální anomálie byla omezena na 175km. testovacích parametrů dosáhla v 3stupních obloukového výběru“, ale že tyto záhadné anomálie jsou jasně spojeny s HAARPem a CERNem je uvedeno.

Nejvíce důležité je si uvědomit o tomto kabelu linku „Pošta doporučuje aktivaci 2012 Projektu ALICE Bunkr pro POTUS/SECDEF“, což znamená že POTUS = prezident USA (President of the United States) a SECDEF = ministr obrany (Secretary of Defense).

Pokud jde o to, na co „2012 projekt ALICE Bunker“ odkazuje, to se této zprávě také nepíše.

Co lze vyvodit z tohoto jazyka, ačkoli se cokoliv objevilo nad Norskem 8. prosince 2009, způsobilo to poplach ve vedení americké armády, která poté doporučila svému prezidentovi a ministrovi obrany, aby se schovali v neznámém bunkru. Je také zvláštní, že téměř okamžitě po této akci Bílý dům začal s něčím, co je popisováno jako masivní a tajný projekt, který podle jedné americké zprávy nechal návštěvníky čelící „bludišti plotů„.

Ze všeho nejzlověstnější na tomto kabelu je to, že odkazuje na rok 2012, zejména jeho spojení s bunkrem určeným pro nejvyšší americké politické a vojenské úředníky a s ohledem na mnoho starověkých proroctví s ním spojených.

Překlad článku Leaked Cable Reveals Obama Sent To “2012 ALICE Bunker” Due To Norway “Spiral”
http://www.pakalertpress.com/2010/12/07/leaked-cable-reveals-obama-sent-to-2012-alice-bunker-due-to-norway-spiral/

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

3 Responses to Uniklá informace: Obama poslán do „2012 bunkru ALICE“ kvůli norské „spirále“

  1. Pingback: Obama poslán do „bunkru 2012 ALICE“ kvůli norské spirále na nebi neznámého původu (nyní v češtině) « Alternatívny OSUD.biz

  2. Milos Elderx says:

    Samozrejme ide o fake info ktoru vypustil zo svojej podvodnej papule clovek s nickom Sorcha Faal…

  3. wikileaks je PR (public realations) mossadu – tj rodiny Rothschildu a jejich soukromeho statu se soukromou kriminalni celosvetovou sluzbou mossadem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *