TimeCafé: Klub, který vás nadchne!

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Vítejte na stránkách TimeCafé.
TimeCafé je zbrusu nový typ volnočasového klubu, ve kterém si můžete odpočinout, přečíst knížku, dát si kafe a něco malého k snědku, nebo pustit film a přitom zaplatíte pouze za čas u nás strávený.

Naše pravidla jsou jednoduchá. Chovejte se jako doma. Vše co u nás najdete, můžete zdarma použít, sníst, nebo vypít.

A jak to vlastně funguje?Scénář 1.: Přijdete k nám, dáte si kafe, dvě, tři, dáte si něco malého k snědku a celou dobu při tom brouzdáte po internetu, nebo čtete noviny. Strávíte tak u nás například 43 minut.
Zaplatíte 43,- Kč

Scénář 2.: Přijdete k nám (všimněte si, že začátek je stejný jako ve scénáři 1), dáte si čaj, něco k snědku, ještě něco k snědku a pro velký úspěch ještě jednou, což zapijete ještě něčím k snědku. Přečtete si noviny, nebo knížku z naší knihovny. Budete u nás například 67 minut.
Zaplatíte 67,- Kč

Scénář 3.: Přijdete k nám (zase…), sejdete se zde s kamarády, všichni si dáte něco malého k jídlu a pití a pustíte film na projektoru v oddělené místnosti, která bude jen vaše. Mezi tím si navíc objednáte 10 pizz z některé z okolních restaurací. Poté si uvědomíte, že se máte učit a začnete panicky studovat na zítřejší zkoušku. Spotřeba kafe se desetkrát zvýší. Strávíte u nás 2 hodiny (120 minut), během kterých vypijete přibližně hektolitr kafe na osobu a náš zaměstnanec Vám bude muset pomoci ze schodů. Zaplatíte 120,- Kč

V TimeCafé platíte vždy jen za čas, který u nás strávíte. 1 minuta = 1 Kč,-

TimeCafé je v ČR zbrusu novým modelem volnočasového klubu. Je založen na myšlence příjemného prostředí, kde Vás nikdy nebude otravovat obsluha s tím, jestli si ještě něco dáte, nebo už zaplatíte. Můžete se k nám přijít učit, odpočinout si po škole či po práci, dát si kafe, čaj, něco malého k snědku, nebo uspořádat setkání s přáteli a pustit si společně film. Vše co během této doby využijete a spotřebujete, máte zdarma k dispozici. Platíte pouze za čas, který u nás strávíte. 1 Kč za 1 minutu. Pokud se u nás tedy zastavíte na půl hodinky posedět, přečíst si noviny a dát si kafe s něčím malým k tomu, zaplatíte pouze 30 Kč. Samozřejmostí je možnost objednat si k nám jídlo z kterékoli restaurace, nebo si přinést vlastní. Naším jediným cílem je, abyste se u nás cítili příjemně.

Skupinová setkání v TimeCafé
Hledáte místo, kde byste se svými kolegy či přáteli uspořádali setkání, seminář či válečnou poradu? Přijďte se podívat k nám do TimeCafé. Vyhradíme Vám dostatek místa, dáme k dispozici projektor a zajistíme maximální pohodlí pro všechny zúčastněné. Stejně jako kdokoli ostatní, i Vy a Vaši přátelé budete platit pouze korunu za každou minutu strávenou v TimeCafé. Budete-li mít zájem, zarezervujeme pro Vás prostor dlouhodobě, abyste se měli vždy ve stejnou dobu kde sejít.

Semináře v TimeCafé.
Pro velký zájem pořádáme v TimeCafé pravidelná večerní setkání a semináře. Organizované konverzace v cizím jazyce, semináře (v současné době příprava na zbrojní průkaz, přežití v přírodě, jak balit holky), autorská čtení, setkání zájmových skupin apod. Chcete-li se přidat, stačí jen přijít. Platíte jen 1Kč za každou minutu, kterou u nás pobudete. Budete-li tedy chtít utratit jen 30 kč, jednoduše za půl hodiny odejdete.

Pokud chcete uspořádat vlastní setkání, nebo sami začít přednášet, neváhejte nás kontaktovat. Chceme do TimeCafé přivést zajímavé lidi ze všech možných odvětví. Máte-li tedy co říct a předat dál, rádi Vám pomůžeme rozjet Váš vlastní seminář.

Příklady seminářů:

Seminář – První pomoc v krizových situacích
Interaktivní kurz pod vedením zkušené lektorky vás provede základy první pomoci. Naučíte se nejen nejběžnější způsoby ošetřování, ale i aplikaci injekcí či šití řezných a tržných rán! Přijde si to vyzkoušet!

Seminář – Příprava na zbrojní průkaz
V TimeCafé se můžete začít připravovat na zbrojní průkaz. Pod vedením zkušeného lektora pořádáme sérii přednášek, zaměřených na teorii, praxi a přípravu na zkoušky. Naučíte se vše co je potřeba pro získání zbrojního průkazu. Během přednášky platí pravidla TimeCafé bez výjimky. Vše je Vám k dispozici zdarma a platíte pouze za minutu strávenou v TimeCafé.

Seminář – anglická konverzace
V TimeCafé startujeme pravidelná jazyková setkání v několika cizích jazycích. V tomto případě v angličtině. Přijďte k nám posedět a poklábosit si anglicky s ostatními. Rapidně si tím zlepšíte slovní projev a poznáte hodně nových tváří. Nechápejte tyto semináře jako výuku. Nechceme Vás organizovaně posadit do sedaček a učit gramatiku. Jednoduše se všichni sejdeme a hromadně zakážeme češtinu :-) . Když budou všichni kolem Vás mluvit anglicky, nezbude Vám nic než se přidat.

Pro tato setkání platí stejná pravidla TimeCafé, jako kdykoli jindy. Opět máte vše k dispozici zdarma a platíte pouze za čas, který u nás strávíte. Za půl hodiny anglické konverzace, nějaké to kafe a něco k snědku tak zaplatíte pouze 30 Kč.

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich