Seismické důkazy odhalují podzemní jaderný výbuch jižně od Washingtonu DC

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


nuclear-detonation-seismograph-082311

Seismologické grafy dnes odhalily, že zemětřesení z velikosti 5,8, které otřáslo celým východním pobřežím, včetně Washingtonu DC, nebylo přirozeného původu, ale jako výsledek podzemního jaderného výbuchu. Obrázek nahoře je seismograf z Washington and Lee University (podobný je k dispozici na internetových stránkách www2.tricities.com), asi 85 kilometrů jihozápadně od epicentra zemětřesení v Mineral. Zelené čáry znamenají chvění, které bylo pocítěno ve Washingtonu DC a které způsobilo poškození Washingtonského památníku a Washingtonské národní katedrály. Černé linky jsou transparentní překrytí seismografu z PDF souborů Virginia Division Mineral Resources on Earthquakes. Tento soubor popisuje typické přirozeně se vyskytující zemětřesení jako:

„Při pohybu litosférických desek se uvolní energie ve formě seismických vln. První vlny, které dosáhnou zemského povrchu jsou primární neboli „P“ vlny. P vlny jsou stlačující se vlny, které se pohybují rychlostí asi šest kilometrů za sekundu v blízkosti povrchu – čím hlouběji, tím rychleji. Další vlny, které dosáhnou zemského povrchu jsou sekundární neboli „S“ vlny. S vlny jsou střižené vlny, které se pohybují rychlostí asi 1,5 km za sekundu. P a S vlny jsou vlny, které se šíří skrze zemi podobně jako sonarové vlny se šíří prostřednictvím vody. Povrchové vlny, které jsou pomalejší než S vlny, se pohybují po povrchu země podobně jako vlny na hladině oceánu. S vlny a povrchové vlny způsobují největší destrukci na zemském povrchu.“

Co chybí na seismografu pro oblast Washingtonu DC při 5,8 zemětřesení jsou primární neboli „P“ vlny. Všechna zemětřesení, které jsou přímým důsledkem tření litosférických desek mají tyto primární neboli „P“ vlny. Jaderné výbuchy je nemají. Podzemní nukleární detonace jsou velmi násilné a okamžité bez varování. Podzemní výbuch způsobil chybějící seismické „P“ vln při zemětřesení ve Washingtonu DC. Pokud jste někdy viděli řízenou demolici budovy, pak byste nepochybně popsali chvění země stejně jako nyní miliony lidí 23. srpna 2011 podél východního pobřeží.

Air Force tunelová vrtačka pro spojení hlubokých podzemních vojenských základen v USA.
Air Force tunelová vrtačka pro spojení hlubokých podzemních vojenských základen v USA.

Ukázal mi tento přehlížený důkaz někdo, kdo tvrdil, že je se vzdušnými silami USA. Příběh se zdál být zaslán omylem s prázdným tělem (obsahem). Místo toho, abych jej poslal do koše jsem použil starý trik rozvědky, který jsem se naučil v roce 1989. Pravým tlačítkem myši jsem kliknul na tělo zprávy a dal „vybrat vše“, pak jsem to zkopíroval. Otevřel jsem poznámkový blok a vybral jsem „vložit“ z menu. Čekali byste, že se nic nezkopíruje, protože v tělu zprávy nic nebylo – jak jsem si myslel, článek se zkopíroval do poznámkového bloku. To co se objevilo byl jeden odstavec s uvedením, že jej odeslal člen letectva Spojených států amerických. Uvedl, že zemětřesení o síle 5,8 nebylo přirozené zemětřesení a ani ne zemětřesení vyvolané HAARPem. Řekl mi, abych našel seismograf tohoto zemětřesení a porovnal ho se seismografy předchozích zemětřesení. Pak uvedl, že bych si měl vygooglit DUMB neboli Deep Underground Military Bases (Podzemní vojenské základny ve velké hloubce). Skončil tím, že uvedl: „varování ABC jsou skutečná.“ Zkoušel jsem vysledovat IP zprávy, ale neexistuje.

Na základě rozdílu mezi fyzickým zemětřesením a podzemním jaderným výbuchem (použity jsou seismografy ze severokorejského podzemního jaderného výbuchu a amerických podzemních jaderných testů v minulosti) se zdá, že to skutečně bylo zemětřesení, ale zemětřesení vytvořené v důsledku podzemního jaderného výbuchu. Také se zdá, že americké letectvo zachytilo atomovou bombu, která byla převážena podzemním tunelovým systémem ve velké hloubce, který propojuje tajné podzemní vojenské základny napříč Spojenými státy a Washingtonem DC. Také se ukázalo, že někteří lidé z amerického letectva podnikají kroky, aby se zabránilo dalšímu false flag útoku na americké půdě. Je dobré vědět, že jsou stále lidé v armádě USA, kteří zachovávají přísahu bránit Spojené státy proti všem nepřátelům, těm cizím i domácím.

Překlad článku Seismic evidence reveals underground nuclear detonation south of Washington DC
http://presscore.ca/2011/?p=4009

Pokud by vám nefungoval odkaz na původní článek, naleznete jej i na http://turbos-entertainment.ic.cz/seismic.htm

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *