Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


(NaturalNews) Když Dr. Don Huber, emeritní profesor na Purdue University a mezinárodně uznávaný roslinný patolog, napsal dopis v lednu na amerického ministerstva zemědělství (USDA) tajemníkovi Tomovi Vilsackovi, varoval ho o nové záhadné nemoci objevující se především v geneticky modifikovaných (GM) plodinách, ale dopis byl ignorován.

Dr. Huber Explains Science Behind New Organism and Threat from Monsanto’s Roundup, GMOs to Disease and Infertility from Food Democracy Now! on Vimeo.

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.

Dr. Huber vysvětluje ve svém dopise, že škody způsobené glyfosátem se nezdají být omezeny jen na rostliny, ale i na zvířata a lidi, kteří konzumují potraviny vystavené této chemii, a jsou potenciálně náchylí k rozvoji stejného autoimunitního onemocnění. Z tohoto důvodu Dr. Huber urgoval americké ministerstvo zemědělství, aby dále zkoumalo Roundup, stejně jako deregulaci geneticky modifikované vojtěšky.

Klíčovým faktorem objevu Dr. Hubera byl mikroskopický patogen, konkrétně převládající v GM plodinách. Patogen je běžný, vysvětlil v rozhovoru pro Food Democracy Now! (FDN), stejně tak jako ve svém dopise. Ale zřejmé oslabení imunity rostlin glyfosátem dělá tyto rostliny náchylnější k poškození škodlivými patogeny. A jako výsledek expozice jsou velká GM rostlinami obdělávaná pole mrtvá a mnoho zvířat, která se živí těmito GM rostlinami se stala neplodnýma nebo potratila.

Ale namísto naslouchání vědecky podloženým radám Dr. Hubera se americké ministerstvo zemědělství rozhodlo je ignorovat.

Překlad článku Monsanto pesticide found to infect plants with AIDS-like disease
http://www.naturalnews.com/032441_pesticide_AIDS.html

Čtěte také:
GMO: Celosvětová koalice žádá zákaz sebevražedného osiva
Konference OSN o biologickérozmanitosti odmítla sebevražedné GM osivo
Impérium Monsanto
GMO: Monsanto korumpovalo indonéské úředníky a skandál znepokojil jeho akcionáře
Oficiální český web firmy Monsanto: http://www.monsanto.cz/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

2 Responses to Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

  1. AIDS není autoimunita says:

    Dobrý den. Článek je zajímavý a nepochybuji o tom, že si člověk svými „chemickými pokusy“ s přírodou zadělává na pěkný průšvih. Ale nelze srovnávat AIDS a autoimunitu. Zatímco AIDS je získaný imunodeficit, u kterého dochází k rozvratu imunity (a tělo se není schopné bránit), autoimunita je naopak nadměrná reakce imunitního systému, který není schopen rozeznat „svoje“ a „cizí“ (např. tkáně) a sám je napadá a ničí. Obě tato onemocnění leží na opačných pomyslných pólech reakcí imunitního systému. S pozdravem Rozárka

  2. Pingback: Alternativní osud – ten náš » Záhadná věda: Více informací o podivném organismu, který by mohl zničit Monsanto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *