Obama rozpouští americkou ústavu poté, co počet obětí občanské války vystoupal na 4 miliony

„Pomocí obratné a udržované propagandy dokáže člověk přesvědčit lidi, aby peklo viděli jako nebe a extrémně bídný život viděli jako ráj.“
Adolf Hitler, lídr NSDAP (1889 – 1945)

Toronto (EFP) – V nočním vysílání k americkému lidu ředitelka národní bezpečnosti (Homeland Security) Nancy Pelosi uvedla, že prezident Obama „navěky“ rozpustil americkou ústavu a aby bylo nadále vládnuto přímými dekrety, které efektivně ukončí nejdéle trvající demokracii na světě.

Ředitelka Pelosi uvedla ve svém vysílání, že minulý týden bylo zmasakrováno přes 1400 mužů, žen a dětí, pokoušejících se utéct z USA do Kanady na mostě Ogdensburg-Prescott ve státě New York, je „bezpochyby“, že podvratné elementy se ještě stále nachází na území USA a že stále lpí na „zcela zdiskreditovaném“ historickém dokumentu, vynuceném na proletariátu svými otroky na konci 18. století (dříve nazývání Otcové Zakladatelé Ameriky), z nichž všichni musí být eliminovaní „za každou cenu“.

New Yorský masakr podnítil Obamův dekret na zničení americké ústavy, věří se, že ztráty na lidských životech stoupnou v americké 3 měsíce trvající občanské válce ke skoro 4 milionům, podle ředitele organizace Human Rights Watch Hanse Mankina.

Organizace Human Rights Watch byla hlavní mezinárodní organizací monitorující počet obětí v této občanské válce a předtím hlásila, že Obama rozpustil americký kongres a nastolil stanné právo na Vánoční den roku 2010 a že nařídil letecký postřik „konzervativních“ pevností v appalačských, západních a jižních státech a v srdci Ameriky zabil „nezbytně potřebnými“ léky přibližně 2,5 milionů lidí.

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) obvinilo těmito úmrtími síly, které oponují Obamovi a že prohlásily, že si „hrály“ s vstřikovanou dávkou, která byla sprejována, takže jsou zodpovědní za tyto masová úmrtí, ne vláda.

Z těch několika málo přeživších tohoto amerického holokaustu, kteří jsou léčeni evropskými a jinými mezinárodními pomocnými organizacemi, které byly schopny překročit nyní těžce militarizovanou americko-kanadskou hranici, zdá se, že žádný z nich nevěděl o tom, že jejich vlastní země vlastní rozsáhlou flotilou vojenských letadel na sprejování a nemohli proto ochránit sami sebe proti tomuto útoku. Mluvčí mezinárodního červeného kříže Hans Largent byl citován, jak se diví, proč Američané nevěděli o tomto faktu jako důkazu pro sprejování amerického nebe, když to bylo známo po desetiletí.

Ještě více ohromující bylo, že nikdo z přeživších holokaustu nevěděl o tom, že jim americká vláda dala nálepku „konzervatismus“ jako psychická nemoc, tento proces začal v roce 2004 v Chicagu, když Asociace politických a humanitních věd konzervatismus je označkovala poté, co výzkumníci Kalifornské Univerzity v Berkeley zjistili, že symptomy politického konzervatismus zahrnují: strach a agresivitu, dogmatismus a netoleranci dvojznačnosti, vyhýbání se nejistotě, potřeba kognitivního uzavření a management teroru, který způsobuje, že se konzervativcům vyhýbají nekonzervativci a trestají ty, kteří ohrožují jejich drahocenný pohled na svět.

Evropští političtí analytici dále uvádějí, že nevědomost Američanů ohledně Obamových jatek proti nim nemá v moderních dějinách obdoby, s výjimkou KLDR, která stejně jako americká vláda udržuje téměř totální kontrolu informací ke svým občanům, které mají dovoleno vědět.

Tito analytici také upozorňují, že „varovné příznaky“ toho, co se Obama chystal udělat ve spuštění jeho „Vánočního Puče“, byly jasně vysílány každému Američanovi, který se o to zajímal a jako ukázka ve dne 30. října 2010 – článek ve Washington Post publikovaný uprostřed minulých voleb, které komentovaly to, že americký prezident nazýval vlastní lidi „nepřáteli“ a varoval před „bojem tváří tvář“. Obama řekl:
„Vskutku, Obama sám sebe vede cestu znepokojivě připomínající Nixonovu katastrofální roli ve volbách v roce 1970. Žádný prezident nebyl tak vytrvale atakován jako Obama během podzimu. Pravidelně napadal svého předchůdce, vůdce House Minority a – přímo od kořene – kandidáta, který kandidoval za úřady pod ním na vlastní pěst. Kritizoval Američany navrhující, že „reagují pouze ve strachu“ a obviňoval jeho vlastní základ pro „sezení a stěžování si se založenýma rukama““

Jak historie nyní ví, Obama opravdu utrpěl drtivou porážku během voleb v roce 2010, načež začal jeho „mistrovský plán“ pro kompletní převzetí Spojených států.

První záblesky Američanů ohledně toho, co mělo přijít 13. listopadu 2010, když George Soros ovládal soukromé investiční společnosti Cerberus Capital Management, odříznul všechny prodeje zbraní a munice v USA. Zdá se, že americký lid absolutně nevěděl, že Cerberus za poslední desetiletí získal téměř každého výrobce zbraní a munice v USA a sloučil je do jedné společnosti zvané Skupina Svobody (Freedom Group).

Odebrání schopnosti amerického lidu bránit se bylo ještě s více kritickým pohledem v Obamově prvním zákonu, když prohlásil právo prezidenta spáchat atentát na jakéhokoliv Američana považovaného za teroristu, právo bylo uvedeno v platnost ihned po „Vánočním Převratu“, když označil skoro 800 amerických skupin jako „hrozbu pro stát“ zahrnující: The Boy Scouts of America, The Tea Party, všechny členy Republikánské strany, Mormonskou církev, všechny milice, všechny blogery pouze píšící cokoliv pohrdavého proti němu, nebo režimu.

Ačkoliv nejsou známy přesné údaje, Human Right Watch odhaduje, že zhruba 1,5 milionů Američanů bylo zabito v boji proti mnohem větším Obamovým ozbrojeným silám během ledna a února roku 2011, spolu s dalšími asi 800 000 donucenými odejít do koncentračních táborů postavených za poslední desetiletí státí organizací FEMA.

Nejvíce ohromující na všech těchto událostech bylo to, jak byl americký lid naprosto nepřipravený na to, co je zasáhlo, ale evropští novináři uvádějí těmto lidem: „měli jste to vidět přicházet“, když jim byly prakticky všechny média odebrána a kontrolována elitní hrstkou lidí.

Ještě horší je, říkají evropští novináři, že Američané kompletně postrádali podporu těch pár „hlasů svobody“, které pokračovaly v upozorňování o tom, co se děje a proč.

Protože Američané postrádají podporu vlastních alternativních médií, které by jim stále říkaly pravdu právě o „Vánočním Puči“ – ty už neexistují v USA, žádná mediální opozice proti Obamovu režimu jako televize, radio, tisk a internetové noviny neexistuje, jsou na 100% kontrolovány amerických mediálním carem Harrym Reidem, bývalým americkým senátorem poraženým ve volbách v roce 2010.

– Pokračování níže v odkazu –

Částečný překlad článku Obama Dissolves Constitution After US Civil War Death Toll Reaches 4 Million
http://www.whatdoesitmean.com/index1418.htm


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

2 Responses to Obama rozpouští americkou ústavu poté, co počet obětí občanské války vystoupal na 4 miliony

  1. sheby says:

    Co to je sakra za blbost? Dyt je to totalni fake!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *