Neznámý zvuk vycházející ze země děsí lidi po celém světě

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o) Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME


A MĚ DĚSÍ NEDOSTATEK ROZUMU U LIDÍ. Podívejte se na tento článek a videa v něm: http://www.novinky.cz/koktejl/256457-neznamy-zvuk-vychazejici-ze-zeme-desi-lidi-po-celem-svete.html

Zamyslete se…

Podívejte se na toto video:

Zamyslete se znovu…


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy


pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

3 Responses to Neznámý zvuk vycházející ze země děsí lidi po celém světě

  1. Thog says:

    Co tedy podle autora ty zvuky znamenají? Bzučení trafa to totiž určitě nebude, i u těch největších a v nejhorším stavu to není slyšet na víc než pár stovek metrů. Jestli si trafo někdo nahrál a pak jeho zvuk přidal k těm videím, to samozřejmě možné je, ale mohlo to být i cokoliv jiného (nějakou nahrávku nebo syntetický zvuk přidaný do videa v editoru považuji za dost pravděpodobné řešení záhady).

    Nicméně spojování řečeného „nedostatku rozumu“ s nedokončeným „Zamyslete se…“ znám z mnoha webů konspiračních teoretiků. Chtějí tím podsunout čtenáři myšlenku „Zamyslete se, a když vám nedojte to samé jako mně, jste hlupáci“. Pokud se chcete tvářit alespoň trochu seriózně, tak byste se toho měli vyvarovat. Video samo o sobě nenabízí jasné vysvětlení ani neodhaluje podvod.

  2. Marek says:

    Myslím si že jde o žert. Vyděl jsem v jednom videu že docela stejné zvuky, které generoval chlápek, který pomalu otáčel kolem na rezavých kolečkách. Z hlediska fyziky to posuny litosferických desek asi nebudou, protože by došlo k zemětřesení. Transformátor to může být ale je to velmi nepravděpodobné. Myslím si že jde o běžné zvuky vznikající třeba v šachtách nebo tunelých, které se prostřednictvím tunelu zesilují a generuje se tak infrazvuk. Nejpravděpodobnější ale je že jde o vtipy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *