Negative World Order

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

Dovolím si zde napsat jednu krátkou úvahu. Denně chodím po ulicích, mezi lidmi, hovořím, čtu noviny, poslouchám rádio, televizi, sledují informace na netu a facebooku.

Včera jsem seděl v kavárně No10 v Ostravě na Kuřím rynku (Jiráskovo náměstí) a u vedlejšího stolu seděla dívka. Zaujala mne. Byla neskutečně podobná jedné dívce, Aničce, kterou jsem před léty poznal a pozval ji jedno letní odpoledne na kávu právě do této restaurace. Stejný pohled v očích, zakřivení nosu, postava, barva vlasů a i ten střih byl podobný, jen měla plnější rty. Nedalo mi to a musel jsem tuto poznámku poslat své známé Věrce formou SMS. Jak skvělá to doba.

Sednul jsem si a za chvíli mi číšník přinesl kávu, už mne zde znají a tak ani nemusím objednávat, je to pohodlné a lehce mne to vrací do mých oblíbených 30tých let, kdy se vědělo co si štamgast dá. Vytáhl jsem přílohu MF Dnes a začetl se rozhovoru s Lucií Bílou. Vskutku moudrá to žena, řekla by babička. Ano, opět jsem něco pochopil. Pěkně hovoří o svých bývalých partnerech. Můžu toto říct i já o svých bývalých láskách? Ano, ale nehovořím o nich. S nikým.

Po chvíli si k dívce přisedly její dvě kamarádky, na které čekala a začal rozhovor. Jedna hledá byt, ale jsou ještě dost drahé a není to, co hledají, jeden se jí líbil, ale měl škvíry mezi parketami, a to by se muselo opravit. Druhá zase řešila, že s přítelem chtějí přestat kouřit, ale má strach, že on přibere, a tak ji jedna z nich jen žertem navrhla sport. Pokračovala tím, že asi jo,a že její děda má facebook, a že až děda uvidí ten komentář, jaké všechno maso jim babi nabalila, tak že jim už babi asi nic nedá. Ta první začala řešit svého přítele, jak jim to funguje, jak se zabydlují, že do konce roku chce mít nějaké obrazy na zdech, a že si koupil nějakou součástku do letadla a že ta součástka stála skoro tři tisíce. Jak to tak čtete, a jestli máte podobný názor jako já, tak vedou obyčejný a šťastný život. Nic neví o EU, NWO, Bilderbergu, konspiracích … Říkám si jak sladká nevědomost.

Zatím co ty tři dívky si krásně malují budoucí život, Lucie Bílá poskytuje rozhovory a zpívá, prožívá doby rok, tak v parlamentech, senátech a jiných úřadech se vyrábí nesmyslné zákony, dojednává handl, normalizuje budoucnost. Možná to je New World Order, možná ne. Možná vyhraje, možná ne. Jenže co je jisté, že oni nežvaní, oni konají. Seděl jsem tam, koukal po lidech říkal si, proboha (pro energii, protože Bůh není), vstávejte, dělejte něco. Jak jsem hloupý. Zamyslel jsem se a došlo mi, že vždy byli Ti, kteří strážili oheň, aby se jiní mohli hřát. Snad lze říct, že zde na facebooku a jiných mediích a fórech se objevují a rodí Ti, kteří budou jednou strážit oheň demokracie. Jenže dobré se vždy rodí v bolestech, a ne vždy je nutná tato cesta. Ono stačí přestat žvanit a začít konat. I mi došlo, že už toho více než dost, že je třeba se zapojit. Jsem příznivcem Svobodných a tak se spojím s jejich zástupcem v Ostravě a probereme co mohu udělat pro dobrou věc. Je třeba do toho praštit.

Proč je tedy nadpis této úvahy Negative World Order? Protože mnohé z toho, co se New World Order publikuje, co se publikuje o EU je pouze paskvil, domněnky a výplody mozků pod vlivem traumat z dětství, nebo různých komplexů, možná taky pod vlivem THC, či touhy něco zničit. S uživatelem Free Pub jsem se dohodl, že budu hledat informace o EU a jejím směrnicím o bylinách, lécích a potravinových doplňcích. Je to oblast, která mě zajímá, a vždy zajímala. Od dětství jsem byl doma léčen přírodními přípravky a nedám na ně dopustit. Narozdíl od léků mi ještě nikdy neublížily. Jenže to, co publikuje třeba pan Mašek o zákazu bylin k 31.3.2011 není až tak zcela pravda. Je to jen jeho neinformovanost, nebo je to jeho záměr? Stejně jako mnohé jiné informace, které se nabízejí lidí spíše ničí, shazují je na dno a do stavu úzkostí, než aby jim dávali naději a šanci, že lze něco změnit!

Už se zase budu opakovat, je třeba změnit jednotlivce, pak lze změnit systém. Tak jak nás zmanipulovali a zakódovali, je třeba se odkódovat a odmanipulovat. To, co oni chtějí je, aby jsme proti nim šli násilím, protože tak nás mohou likvidovat (fyzicky) po stovkách a tisících. Cesta a to, z čeho mají strach je to, že my víme, a že když už nás nebudou poslouchat, tak je oblehneme a budeme mlčet, oni začnou mluvit, uvidíte, sami začnou prosit, abychom promluvili a v tom je právě jejich slabina. Násilí, plodí jen násilí a to nikam nevede! Jak řekl pan Werich v Císařově pekaři „Goleme, ničit umí každý, ale tvořit …“ Vytvořme Nový svět v každém z nás a bude Nový svět všude :-) Pravda a láska nemusí zvítězit nad lži nenávisti, stačí, když bude …

Marian Buštík


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

9 Responses to Negative World Order

 1. Maftík says:

  „Jak to tak čtete, a jestli máte podobný názor jako já, tak vedou obyčejný a šťastný život. Nic neví o EU, NWO, Bilderbergu, konspiracích“

  Jojo. Ale to probuzení pak může být hrozné…

  “ (pro energii, protože Bůh není) “

  To je samozřejmě zásadní omyl. Boha je možné filozoficky dokázat. Kdyby nebyl Bůh, nebyl by nikdo, ani žádná energie.

  • bingo :-) says:

   jj, je to tak :-)

  • Bezejmenný says:

   Osobne si myslim,ze jde pouze o definice jednotlivcu. Rad o tomto tematu hovirim a jen malokdo se zaradi mezi nihilisty. Vetsina vzdy rika: ja v neco verim.Neni to buh,ale jakasi energie,tvurci sila,univerzum,Rei Ki,atd atd. Bohuzel mnoho nabozenstvi nam po staletich vyplachu mozku znehodnotila pojem buh. Jestli pri slyseni tohoto slova vidite billyho narachanyho dedu,sediciho na mraku a vrhajiciho blesky… zamyslete se…

  • Ateista says:

   Bůh stvořil lidi, nebo lidi Boha?

 2. Pingback: Negative World Order | Hladiny Pravdy – Volumes of the Truth

 3. Marek Wolf says:

  Moc pěkný článek zřejmě od velmi moudrého muže. Doufám, že Vám aktivita dlouho vydrží a rád si přečtu uvědomělé články o bylinkách a EU politice. Mne osobně v poslední době zasáhla změna vnitrostátní, kdy spolu s nějakými syntetickými drogami byla zakázána zároveň jedna květina, aniž by se tomu jakékoli větší médium blíže věnovalo..

 4. klhbfh says:

  nevím, jestli měl na mysli marjánku nebo ne, to nevím

  každopádně toto je pěkná ukázka práce českého NWO:
  http://dusandvorak.blog.respekt.ihned.cz/c1-52567660-zazrak-zvany-konopna-mast-aktualni-receptura-pro-svepravne-obcany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich