Monsantův Roundup nalezen v lidské moči

(Free Pub) Nedávná studie německé univerzity zjistila vysoké koncentrace glyfosátu, karcinogenní chemikálie v herbicidech jako je například Monsantův Roundup, ve všech testovaných vzorcích moči. Množství glyfosátu nalezeného v moči bylo ohromující, každý vzorek překročil limity, které jsou určeny pro pitnou vodu, 5krát až 20krát! Tohle je důkaz, že jsou herbicidy mimo kontrolu.

Roundup

Tato zpráva přišla pouhý měsíc po tom, co bylo zjištěno, že glyfosát kontaminuje podzemní vodu a oblastech, kde byl použit. Co to znamená? Znamená to, že toxický glyfosát nyní znečišťuje pitnou vodu díky kontaminaci zvodní, studní a pramenů. Nedávná zpráva ukazuje, že byl glyfosát nalezen ve všech testovaných vzorcích moči, což potvrzuje předchozí zjištění.

Monsanto pokračuje v tvrzení, že je jejich Roundup zcela bezpečný jak pro zvířata tak lidi. Nicméně environmentalisti, vědci, aktivisti a dokonce doktoři tvrdí opak. Glyfosát radikálně negativně ovlivňuje metabolismus rostlin. Jde o systematický jed, který brání formaci esenciálních aminokyselin, což vede k oslabení rostlin a jejich záhubě.

Chemikálie nejen že ruinuje zemědělský systém, ale i ničí zdraví milionů lidí po celém světě. Navíc zemědělské půdy obsazují superplevele. Glyfosát dokonce přispívá k rostoucímu počtu mentálních nemocí a obezity, protože ničí prospěšnou floru ve střevech. A to nekončí.

Výzkumníci testovali Roundup na samčích krysách v koncentrací 1 až 10 000 ppm a zjistili, že během 1 až 48 hodin byly testikulární buňky dospělých krys poškozeny nebo zabity. Dokonce i při koncentraci 1 ppm byl Roundup schopen ovlivnit testované subjekty tím, že jim snížil koncentraci testosteronu o 35%.

Překlad článku Monsanto’s Infertility-Linked Roundup Found in All Urine Samples Tested
http://naturalsociety.com/monsantos-infertility-linked-roundup-found-in-all-urine-samples-tested/

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *