Mezinárodní bankéř: Euro se zhroutilo!

Čtěte také: Jak přežít ekonomický kolaps – Úvod

(Free Pub) Včera jste uveřejnili poplach od mezinárodního bankovního kontaktu přes Steva Quayleho, který doporučuje čtenářům, aby zavřeli všechny své majetkové účty a ihned opustili trh.

O 24 hodin později mezinárodní bankéř opět kontaktoval Steva, tentokrát s poplachem, že se euro neoficiálně zhroutilo!

Zdroj uvádí, že Řekové dnes stahují 3,5 miliard eur každý den, ne 1 miliardu, jak je hlášeno. Podobná čísla mají další země PIIGS.

Říká, že je regulace kapitálu na místě, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Čtenář musí ihned stáhnout všechny své peníze z účtů a zajistit se fyzickými drahými kovy.

Steve Quayle učinil bezprecedentní krok, umístil na celý svůj web červenou obrazovkou jako rudý poplach.

EURO se zhroutilo, opakuji, EURO se zhroutilo.“

Steve Quayle:
„S obavami píšu…euro se neoficiálně zhroutilo. Peníze jsou mimo Řecko, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálii, Francii, Belgii a německé elity začaly přesouvat svá bohatství do těžkých aktiv a drahých kovů. RBS dala rozkaz k uzavření dvou svých hlavních akciových sektorů, zmizí tisíce pracovních míst během dalších pár dní/týdnů. Credit Sussie vyzvala top investory, aby odešli švýcarského bezpečného přístavu a do diverzifikovaných portfolií tvrdých aktiv.

Na místě je regulace kapitálu, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Steve…to je ono. Euro se zhroutilo a nikdo si toho nevšiml. Řecké runy na banky šplhají k 3,5 miliardám eur za den ne k 1 miliardě dolarů, jak je ohlašováno. Zbytek zemí PIIGS je na tom stejně. Uzavírací dny v bankách hrozí celé kontinentální Evropě během příštích dnů a týdnů. Jde o divadelní hru, jak u plebejců udržet zdání kontroly.

Prosím, varujte své posluchače, aby vybrali ze svých bankovních účtů vše, co potřebují. Uchovávejte si peníze pouze pro každodenní výdaje. Pokud máte místo (pozemek), kam jít, tak takto učiňte. Steve, nevím, jak dlouho Vám ještě budu moct psát. Vše se nyní stává nebezpečným.

Euro se zhroutilo…Opakuji, Euro se zhroutilo. Neoficiálně.“

Překlad článku RED ALERT from International Banker: Euro Has Collapsed!
http://www.silverdoctors.com/red-alert-from-international-banker-euro-has-collapsed/

Čtěte také: Jak přežít ekonomický kolaps – Úvod


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

7 Responses to Mezinárodní bankéř: Euro se zhroutilo!

 1. John says:

  Není tohle na úrovni šíření poplašné zprávy ???

 2. Kateřina Amiourová says:

  Takže už není jen ESM alias euroval, on už je i ERF čili European Redemption Fund – evropský umořovací fond, skrze nějž by se do roku 2035 měly na dluh 60% svého HDP měly dostat všechny evropské státy, opět to bude částečně solidářní, ale vzniklo to proto, aby procentický podíl Německa byl co nejnižší. Italové to komentují hásledovně: „a teď nám patrně budou obstavovat na 23 let platy“.
  http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/9330398/Debt-crisis-Germany-signals-shift-on-2.3-trillion-redemption-fund-for-Europe.html

  • Peter Soho says:

   nemci to nerobili nahodou, ked sa to nepodarilo v 2. sv., tak si našli sofistikovanejší spôsob ako si podmaniť európu, a to sa nesmie stať !!!!!!!!

   • Lich says:

    Němci Evropě už dávno nevládnou… . ;)
    Pokud chceš slyšet kdo je vládnoucí národ tak Židé (sionisti)

 3. Selma says:

  To je zas hoax nahouby. Já si klidně vyberu naráz a nikdo si toho nevšimne. Ale bohatší by teda měli vybírat postupně a včil je už pro mnohé stejně pozdě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *