Marseille dostane více policistů pro boj s násilím muslimských gangů

Francouzský premiér Jean-Marc Ayrault ve čtvrtek oznámil zvýšení bezpečnosti za pomoci dalších 205 policistů, aby řešili násilí gangů v Marseille po vlně přestřelek podsvětí.

Ayrault, který předsedá meziresortnímu panelu, který diskutuje boj proti zločinu v tomto přístavním městě, řekl, že chce Marseille zbavit zločinu a aby se město stalo „velkou evropskou metropolí“.

Řekl, že „osud“ města je věcí národního zájmu. Ayrault také řekl, že navštíví Marseille v pondělí no v úterý.

Také oznámil vytvoření nové bezpečnostní zóny v jižních čtvrtích a slíbil nové právní směrnice a posílení vězeňské správy.

Středomořské přístavní město, známé jako hnízdo zločinu, bylo zasaženou vlnou přestřelek útočnými puškami kvůli válce o obchody nelegálními drogami.

Starosta okrsku vyzval vládu, aby podnikla drastické kroky, dokonce apeloval na zapojení armády, ale vyššími úředníky to bylo zamítnuto.

Vedoucí odborů CGT také říká, že je město s 850 000 obyvateli zasaženo strašlivě vysokou nezaměstnaností a nedostatečnými sociálními bydleními.

Překlad článku Marseille gets more police to combat (muslim) gang violence
http://www.european-freedom-initiative.org/index.php?option=com_content&view=article&id=498%3Amarseille-gets-more-police-to-combat-muslim-gang-violence&catid=41%3Aeu-news-france&Itemid=62


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *