Je zelený čaj na chřipku lepší než vakcíny?

(Free Pub) Pití zeleného čaje může snížit riziko onemocnění, obsahuje silné antivirové složky, které nová studie spojuje s nižším rizikem chřipkové infekce.

Výzkumníci zkoumali více než 2 tisíce žáků základních škol, kteří dostávali dotazníky o konzumaci zeleného čaje a nemocích během chřipkové sezony. Zjistili, že ti, kteří denně pijí zelený čaj jsou méně často nemocní.

Výzkum to uzavírá tak, že pití jednoho až pěti šálků denně snižuje riziko chřipky, ale výhody končí na pšti šálcích.

Abstrakt ze studie tvrdí:
„Nicméně zde není významná spojitost s pitím více než pěti šálků denně. Naše zjištění naznačují, že konzumace jednoho až pěti šálků zeleného čaje denně může sloužit jako prevence před chřipkou u dětí.“

Studie upozorňuje na výhody přírodních potravin a nápojů, jiné studie prokazují vedlejší účinky nefunkčních vakcín proti chřipce. Vědci zkoumají sezonní vakcíny proti chřipce a zjistili, že jsou funkční jen z jednoho procenta.

Překlad článku Green Tea More Effective in Preventing Flu than Vaccines
http://naturalsociety.com/green-tea-more-effective-in-preventing-flu-than-vaccines/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Je zelený čaj na chřipku lepší než vakcíny?

  1. Marcela says:

    Od té doby co pravidelně piju zelený čaj, tak jsem mnohem méně nemocná, takže na tom asi něco bude

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *