Íránské rakety mohou zasáhnout Izrael kdekoliv

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o) Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME


Íránské rakety mohou zasáhnout Izrael kdekoliv a jejich počet a dostřel je neomezený, řekl vysoce postavený vojenský poradce.

Iranian missile
zdroj obrázku: http://english.ruvr.ru/2011/11/24/60936448.html

Ve středečním televizním interview generál Rahim Sawafi řekl, že pokud se Izrael a jeho spojenci odváží napadnou Írán, tak bude odveta silnější, než dokáže americký protiraketový štít schopen zvládnout.

„Můžou sestřelit některé naše rakety, ale jejich počet je jednoduše příliš vysoký na to, ab sestřelili všechny,“ zdůraznil Sawafi.

Také varoval, že v případě napadení by Írán odpověděl „konvenčními i speciálními operacemi“.

Překlad článku Iranian missiles can hit anywhere in Israel – General
http://english.ruvr.ru/2011/11/24/60936448.html

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

1 Responses to Íránské rakety mohou zasáhnout Izrael kdekoliv

  1. qwerty says:

    Peršané mají dlouhou historii mlžení. Tohle je podle mě jeden z podobných případů. Takový Saddam Hussein (Arab) také trdil, že Iráčané jsou neporazitelní, a americké vojáky v případě invaze hravě pobijí. Irácký ministr informací ještě při obsazování Bagdádu tvrdil, že američtí vojáci páchají sebevraždu, že se vzdají nebo zemřeou v tancích, a že v Bagdádu rozhodně žádní Amíci nejsou; pak mu projel za zády americký Humvee :)
    Jinými slovy prohlášení blízkovýchodních politiků je třeba brát s velkou rezervou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *