Informace o morgellonech

(Free Pub) Co jsou to vlastně morgellony? Je to když se tělo snaží vytlačit nanovlákna skrze kůži, protože nemá žádnou jinou možnost. Imunitní systém vašeho těla nemůže rozpoznat a poradit si s nanovlákny (a z dalšími BioAPI implantáty) a ani nerozpozná, že je zde nějaký problém.

Skutečnou otázkou je, co morgellony spouští. Z toho co jsem pochopil jsou zde dvě odpovědi. Jedna je, že je to záměr, druhá že je to chyba.

Morgellon

Náhodné zranění
Operace tak velká, jako je instalace BioAPI v každém člověku a dítěti na planetě není žádnou maličkostí. Je to obrovské. Kdokoliv může uhodnout, že zde můžou být nepředvídatelné vedlejší účinky. Morgellony jsou jedny z nich. Jak nanovlákna nasycují vaše tělo, tak se to během tohoto procesu může zvrtnout. Jediná věc, kterou tělo může udělat, je vytlačit nanovlákna skrze kůži. Ale kůže je bariérou, protože jsou vlákna příliš velká – proto se kůže poškodí a dojde ke zranění.

Všimněte si, že v podstatě každý má v sobě morgellony (nanovlákna obecně), skutečné příznaky morgellonů se objeví, když se tělo člověka snaží zbavit nanovláken jedinou možnou cestou – skrze kůži.

Pojem morgellony pochází od matky dvouletého dítěte, u kterého se projevila tato nemoc v roce 2002 a jeho matka tuto nemoc pojmenovala morgellonová nemoc. Co toto dítě udělalo, že si zasloužilo tento šílený osud? Nic. Záměrem tohoto webu je vzdělat veřejnost ohledně toho, co a jak se nám děje. Oni se nezajímají o vás, božský komplex těchto lidí je ohromující.

Mám podezření, že během posledních několika letech se náhodnému spuštění morgellonů u lidí podařilo částečně zastavit. Nové verze BioAPI je lépe naprogramovaná – snížila se pravděpodobnost problémů, ale není nulová.

Záměrné spuštění
Jako obecně u fáze 2 – morgellony můžou být spuštěni něčím, co uděláte. Můžete je najít např. ve filmu The Informers (2008), v tomto filmu se objeví blondýna, která byla prostitutkou, brala drogy, atd. Nakonec ji našli na pláži s nějakou nemocí.

Ale s jakou nemocí? V tomto videu (na konci stránky) můžete vidět, jak je její kůže sešlá, jako kdyby měla morgellony. O chvíli později je záběr, jak na její ruce přistane moucha. Proč? Proč ukázali mouchu? Moucha je hmyz a mnoho lidí s morgellony tvrdí, že jim z kůže lezl hmyz. To je to, co je ve filmu na mysli, byla nakažena morgellony a on odešel a nechal ji tam zemřít.

Další odkazy na morgellony jsou ve filmu Greenberg (2010), když je ve svém autě a stěžuje si na bolest v paži, je to v tomto videu. Je fázi 2, to je to, co se vám snaží naznačit.

Překlad článku Morgellons information
http://www.dataasylum.com/chemtrails-morgellons-bioapi.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

3 Responses to Informace o morgellonech

  1. Daniel Ďuriš says:

    Z dovolením se chci zeptat na kvalitu článku který čerpá z doměnek které pochytil z filmů? Přišel jsem na Váš web se zdokonalit v informacích ale tohle je odpad…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *