Čínské nanotechnologické zbraně

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

Steven Collins, 15. Července 2008

Komunistická Čína vyvíjí nový typ ZHN (zbraně hromadného ničení) založenou na aplikaci nanotechnologie pro vojenské využití. Světový tisk téměř mlčí o tomto novém poli ZHN. Na konci jsou přiloženy dva odkazy na články napsané Lvem Navrozovem, který se tím zaobírá. První odkaz (z archivu newsmax.com) uvádí, že Čína investovala mnoho let a miliard dolarů do projektu jménem „Program 863“ (protože byl schválen v březnu 1986). Čínský Program 863 je určen k vyvinutí „pokročilé technologie pro obranné a útočné války“.

Program 863 přináší ovoce. Čína překvapila svět, když úspěšně otestovala protisatelitní zbraň, která prokázala schopnost sestřelit americké a západní satelity. Také nasadila mnoho nových tříd pokročilých námořních plavidel a řízených střel. První odkaz také zmiňuje to, že zatímco Program 863 byl citován v západním tisku jako čínský program pro vyvinutí geneticky modifikovaných plodin, tak západní média se sotva zmínila, že se program věnuje také „vojenskému genetickému inženýrství“. Jeden článek New York Times z prosince 2000 zmiňuje možné „nanotechnologické zničení západu“ Čínou.

Druhý odkaz je také od Lva Navrozova a je z dnešní hlavní strany webu worldtribune.com. Pan Navrozov se opět pokouší varovat západní svět před čínskou snahou vyvinout nenukleární zbraň hromadného ničení. Opět varuje, že čínská vláda „utopila miliardy ve výzkumu nanozbraní od 80. let“.

Jak by mohla nanotechnologická zbraň působit proti velké populaci? Myslím, že nyní máme odpověď i když z nečekaného zdroje.

21. května 2008 v USA Today byl velmi krátký jeden odstavec dlouhý příběh na straně 7D pojmenovaný „Nanotrubice se mohou chovat jako azbest“. Zmiňoval, že tenké nanotrubičky uhlíku „by mohly napodobovat vlastnosti azbestu“. Původní zdroj studie byl citován jako časopis Nature Nanotechnology – pro ty, kdo by tento problém chtěli studovat do hloubky. Zdá se, že toto využití nanotechnologie je tak nebezpečné, že je potřeba položit si otázku, jak může být použita bezpečně!

Myslím, že jsme všichni viděli dokumenty o tom, jak azbest způsobil plicní onemocnění, která vedou k vážným problémům při dýchání a můžou vést k pomalé a bolestivé úmrtí . K takovým onemocněním došlo v důsledku mírového využití azbestu, který nebyl navržen tak, aby škodil. Pokud azbest může způsobit bolestivé úmrtí v důsledku nehody, jaká zbraň by mohla tyto symptomy způsobit v masovému počtu obyvatel? To může být jedním z témat čínského Programu 863. Jsem si jistý, že čínští váleční plánovači pracují na nanozbrani a že jsou si vědomi toho, že nanotrubice mohou mít podobné vlastnosti jako azbest.

Proroctví ve Zjevení 9 naznačuje použití podivné nové zbraně, která bude „trápit lidi“ po dobu „pěti měsíců,“ ale stejná zbraň neublíží zeleni. Verše 4-6 předpovídají, že tato zvláštní zbraň bude trápit lidstvo tak, že lidé „budou hledat smrt, ale nenaleznou ji“, protože bude způsobovat bodavou bolest, která je přirovnávána k uštknutí štírem. Tato zbraň, která bude trápit lidi nezpůsobí žádné poškození „trávě…ani jiným zeleným věcem, ani stromům“. To je pochopitelné vzhledem k moderní genetice. Tato zbraň bioinženýringu slouží k poškození lidí, zatímco nezpůsobuje škody vegetaci a zemědělským plodinám (zdroje potravy). Zjevení 6:5-6 prorokuje, že v posledních dnech bude nedostatek potravin, takže jakýkoliv útočník v době tohoto nedostatku by chtěl vyvinout zbraň pro zneschopnění (nebo zabití) cílové populace, aniž by zničila úrodu obilí a stromy.

Nanotechnology

Doručovací technika pro tuto novou zbraň hromadného ničení budou vzdušné dopravní prostředky, které apoštol Jan přirovnává ke kobylkám (které létají ve vzduchu). Viděl tyto vzdušné dopravní prostředky ve své vizi a neměl jinou možnost než je popsat tehdejším slovníkem. Ve verších 7-10 uvádí, že tato vzdušná vozidla měla „železné pancíře“, takže to musí být objekty pokryté kovem (jako jsou trupy letadel). Jejich „křídla“ vydávají velmi hlasité zvuky a mohou bodat jako štíři (svržení bomby ?). Hlasitý zvuk je generován motory, které jsou umístěny na nebo v křídlech letadla. Řekl, že „měly korunky jako zlato a jejich obličeje byly jako obličeje lidí“. U moderních stíhacích letounů můžete vidět tváře pilotů v kokpitech a tyto kokpity mohou odrážet sluneční svit, který se pozorovateli může zdát jako zlatý odstín. Jinými slovy Jan ve své vizi viděl moderní stíhačky a bombardéry a snažil se je popsat svými slovy. Také řekl, že měly „vlasy, jako mají ženy“. Pokud jste viděli dokumenty o velkých formacích bombardérů za druhé světové války, tyto formace za sebou nechávaly rovnoběžné contrails, což můžou být ony „vlasy, jako mají ženy“.

V proroctví v Ezechielovi 38 se objevil útok Gog-Magoga, pro útočníky by bylo logické (Rusko, Čína a Írán) nasadit superzbraň, která nejen že by způsobila vysilující bolest cílové populaci, ale zároveň by nezničila zásoby plodin, takže by je útočník mohl použít pro sebe po tom co by cílová populace byla zabita útočníkem. Tyto druhy zbraní mohou být vyvinuty pouze v době pokročilého biogenetického výzkumu. Čína je světovou jedničkou v oblasti bioinženýrství a údajně utrácení miliardy za bioinženýrské zbraně, jako jsou nanozbraně. Útok ruských a čínských bombardérů (možná maskovaných jako nákladní nebo komerční letadla) by mohl shodit nanotechnologické bomby na západní státy, aby vyřadili populaci západních národů jako v úvodu války Gog-Magoga v Ezechielovi 38 – „válka k ukončení všech válek“. Tyto nanobomby můžou být jednoduše navrženy tak, že rozptýlí svůj obsah ve vysoké nadmořské výšce, takže neviditelné nanozbraně by zasáhly velké území (např. Severní Amerika).

Apoštol Pavel prorokoval, že poslední dny budou „těžké časy“. Průměrný Američan, který žije v mlze komerce a zábavy nemá ani ponětí, jak „těžká“ budoucnost vlastně nastane. USA a západní země mají samozřejmě také nejaderné tajné zbraně, které budou použity proti Rusku, Číně a Íránu až nastane útok z Ezechiela 38-39. V Matoušovi 24:21-22 sám Ježíš Kristus prorokoval těžkou dobu, že „žádné maso“ (na obou stranách!) nezůstane naživu, pokud se nevrátí aby zastavil boje a vyléčil Zemi.

V televizi běžely četné dokumenty o velmi vágních proroctvích Nostradama. Avšak Bible má velmi konkrétní proroctví, která se nyní dějí (nebo jsou schopné se objevit doslovně) v moderním světě. I přes výraznou přesnost biblických proroctví je ve světě Bible velmi ignorována. Pokud jste ten, kdo má „uši k slyšení“, můžete vědět hodně o průběhu budoucích světových událostí. Prorokované události v Bibli se budou vyskytovat v naší budoucnosti ať už je svět připraven či nikoliv. Zdá se, že se dostáváme do doby konce prorokované v Bibli. Dobrou zprávou je, že Ježíš Kristus se vrátí a zachránit svět sám před sebou ve své roli jako „dobyvačný mesiáš“ (Zachariáš 14, Zjevení 19:11-21). Doufám, že jste fyzicky i duševně připraveni na to, co přijde.

Odkazy:
http://archive.newsmax.com/archives/articles/2005/9/30/90410.shtml
http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2008/lev0330_7_11.asp

Překlad článku UPDATE ON CHINESE NANO-TECHNOLOGY WEAPONS
http://stevenmcollins.com/WordPress/?p=268


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Čínské nanotechnologické zbraně

 1. janikar says:

  http://www.youtube.com/watch?v=IyFpNFLbP0U&feature=related

  Žironovskij v ukrajinské TV: „přežije jen miliarda lidí na planetě, ti, kteří mají zdroje – hlavně jídlo..Vyhrajeme všechny války v budoucnosti, WW4, WW5, WW6…

  “ We will beat them with special skalar plasma gravitational force manipulation weapons which no one else has exept Russia.“

  „I explain again, we are not going to escalate wars, like during WWII we did not start war but Germany attacked us and we came to Berlin and if someone will attack us again we will come to them and feed them up like they never been Fed before. Washingto, Beiing,“

  Návrat Diových blesků – laserové zbraně se dočkaly bojového nasazení

  http://blisty.cz/art/30348.html

  Secretary of Defense William S. Cohen April 28, 1997

  „some scientists in their laboratories trying to devise certain types of pathogens that would be ethnic specific so that they could just eliminate certain ethnic groups and races; and others are designing some sort of engineering, some sort of insects that can destroy specific crops. Others are engaging even in an eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves…It’s real…“

  Star Wars: It has begun…, page 1
  http://abovetopsecret.com/forum/thread663600/pg1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *