Čína varuje Rusko před přicházející americkou „Velkou událostí“

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


03.10.2011

Šokující zpráva ruské FSB (Federální bezpečnostní služba) ze schůzky premiéra Putina s vysoce představeným vojenským vůdcem Číny varuje, že USA a západní spojenci jsou v „aktivních přípravách“ pro rozpoutání série katastrofických událostí během následujících let, aby byl svět uvržen do chaosu, ze kterého doufají, že obnoví globální ekonomický a sociální řád.

Podle této zprávy od FSB čínský náměstek ministra bezpečnosti dostal od bývalého žoldáka Blackwateru Bryana Underwooda návrhy masivního spiknutí. Underwood byl v uzavřené ochrance na americkém konzulátu v Číně a věřil, že když dodá tyto informace Číně a Rusku, že by pomohl odvrátit „apokalypsu“.

Underwood byl následně zadržen ve Spojených státech Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), který uvedl ve své zprávě, že: „Podle obžaloby cca od 1.3.2011 do cca 5.8.2011 Underwood se vědomě a protiprávně pokoušel komunikovat fotografie a další informace týkající se národní obrany zástupcům Čínské lidové republiky se záměrem, aby byly použity k újmě USA a ve prospěch cizího národa.“

Čínské zpravodajské zdroje citované v této zprávě se zdají ověřit Underwoodovy obavy poznámkou, že více než 1000 přísně tajných amerických dokumentů a fotografií ukazují, že americká vláda „pod palbou“ mnoha hrozeb se bojí, že by rozpoutaly „bezprecedentní chaos“, ze kterého by nikdy nešel znovu obnovit „normální řád“.

World War 3

Tyto americké obavy z „bezprecedentního chaosu“ se jeví jako opodstatněné, jak se po světě šíří masivní protesty díky celosvětové ekonomické krizi – včera bylo v New Yorku hlášeno 700 zatčených a další nepokoje se nyní šíří po Spojených státech.

Ještě hůře, tato zpráva ukazuje, že americká vláda má také strach z nových zpráv s podrobnostmi „bezprecedentní ztráty“ ochranné ozónové vrstvy Země nad Arktidou, což by mohlo způsobit kataklyzma počasí.

Otevřená revoluce nyní dosáhla amerických břehů v důsledku nezastavitelné „globální finanční apokalypsy„, která vyhladí úspory milionů lidí, náš světový ekosystém prochází masivními přesuny a tato zpráva detailně rozebírá zákeřné americké spiknutí pro „správu a kontrolu“ těchto katastrof a jejich spojence čelící „masové genocidě“, jako prostředku k udržitelnému přežití.

Jeden z dokumentů, který dal Underwood Číně, detailně ukazuje, jak CIA teroristická síť Haqqani v Pákistánu vypustila nebývalý biologický útok virem horečky dengue. Američané plánují jeho modifikací a pak jej chtějí použít na vlastní obyvatelstvo.

Na jaře a v létě roku 1981 zažila Kuba těžkou epidemii hemoragické horečky dengue. Mezi květnem a říjnem 1981 na následky horečky zemřelo 158 lidí a celkově bylo nahlášeno okolo 75 000 případů nakažení.

Na vrcholu epidemie bylo denně 10 000 případů nakažení a 116 150 lidí bylo hospitalizováno. Tajné biologické útoky na obyvatele Kuby a na plodiny byly pravděpodobně provedeny CIA a leteckými přelety.

Zvláště škodlivé pro národ bylo vypuknutí prasečí chřipky, které Fidel Castro připisuje CIA. Americký badatel William H. Schaap tvrdí, že epidemie dengue na Kubě byla výsledkem činnosti CIA.

V roce 1982 tehdejší sovětská média uvedla, že CIA poslala operativce do Afghánistánu z Pákistánu, aby vypustili epidemii dengue. Sověti v té době tvrdili, že operativci se skrývali za pracovníky proti malárii, ale ve skutečnosti vypouštěli komáry infikované dengue. CIA popřela obvinění. V roce 1985 a 1986 úřady v Nikaragui obvinily CIA z vytvoření masivní epidemie horečky dengue, která v zemi infikovala tisíce lidí.

Má-li někdo pochybnosti o bezohlednosti Spojených států, stačí se podívat na události minulého týdne, kdy poprvé v historii prezident nařídil vraždu dvou amerických občanů bez důkazů nebo soudu. Jen „tajné důkazy“ stačily americké vládě. Kandidát na prezidenta Ron Paul včera varoval, že by to mohlo být žalováno jako trestný čin.

Je také třeba poznamenat, že kdysi velké Spojené státy sestoupily do oblasti tyranie, zrušení soudů pro ty, kteří byli odsouzeni za trestné činy a podle New York Bar Association USA vytvořily gulagový systém, který drží více vězňů, než kterýkoliv jiný národ – aktuálně mučí přes 80 000 z nich během do očí bijících porušení mezinárodních a humanitárních zákonů a dnes přes 12 000 amerických vězňů drží hladovku proti jejich zneužívání.

Podle přesných „katastrofických událostí“ odhalených Číně Underwoodem je USA plánují nejen proti vlastním lidem, ale i proti zbytku světa. Tato zpráva FSB varuje před zaměřením na vytváření těchto podmínek nezbytných pro totální globální válku:
1) Záměrné zhroucení ekonomik USA a EU za účelem zničení globálního finančního systému, který tu je od konce druhé světové války.
2) Zahájení masivní konvenční války Amerikou a Evropskou unií na kontinentech Severní Ameriky, Afriky a Asie, včetně Středního východu.
3) Během této totální války úmyslně uvolnit biologické látky za účelem likvidace milionů nevinných lidí, ne-li miliard.
4) Na vrcholu této války USA a Spojenci budou žádat o mír a budou volat po novém světovém řádu, aby se zabránilo totálnímu zničení planety.

Důležité je, že toto hrozivé tvrzení bylo potvrzeno zpravodajskou agenturou World Net Daily (WND), která ve svém článku „USA se připravují na válku tank proti tanku“ citovala důvěrné zdroje z amerického ministerstva obrany, které varují před tím, že se USA snaží spustit masivní konvenční válku. WND přímo citovala zdroj z ministerstva obrany, varování, že celé americké vojenské zřízení „očekává něco konvenčního a velkého, něco co propukne poměrně brzy“.

Jak jsme hlásili v naší zprávě z 16. září, USA plánují masivní konvenční válku zahrnující invazi do Mexika, Střední Ameriky a Jižní Ameriky, aby USA zajistili velké množství zdrojů energie a minerálů v regionu.

Co se týče Asie a Středního východu, půjde o masivní pozemní invazi do Pákistánu vyzbrojeného nukleárními zbraněmi, nová zpráva z dnešního dne ukazuje, jak američtí a pákistánští vojáci dnes po sobě otevřeně střílí.

Tato zpráva FSB dále podrobně popisuje americký plán „plného zapojení“ Číny v této válce, protože bude nepochybně bránit Pákistán. Ale nejen porážka Číny je cílem USA, ale také přístup k životně důležitým energetickým zdrojům v Jihočínském moři, o kterém minulý týden zástupce čínské komunistické strany řekl, že půjdou do války, aby ho ubránili.

Spiknutí chce zničit ekonomiku USA, ale i EU, zatáhnout svět do největší hospodářské krize v historii, nyní je to jisté, jak vedle evropského ekonomického kolapsu Čína vydala ultimátum varující USA, že pokud se jejich akce nezmění, zajistí to masivní obchodní válku mezi těmito dvěma mocnostmi.

Je důležité poznamenat, že před nadcházející obchodní válkou a globální hospodářskou krizí bylo již dávno varováno a jde o téměř přesné opakování akcí ze strany USA, které vedly ke druhé světové válce.

Dokonce důležitější je to, že tato válka je nedílnou součástí kapitalistického ekonomického systému Spojených států a stala se „oficiální politikou“ Národní bezpečnostní rady USA v přísně tajném dokumentu NSC-68 v roce 1950, který uvrhnul Spojené státy do „totální vojenské společnosti“.

Teorie vojenského keynesiánství a vojensko-průmyslového komplexu, který NSC-68 kodifikoval, se staly populární po druhé světové válce a možná i pro dobrý důvod. Vyhlídka na vojenskou demobilizaci, a to zejména ve Spojených státech, se zdála alarmující. Americká elita si pamatovala, jak rostoucí vojenské výdaje vytáhly svět z Velké hospodářské krize a to se obávala, že klesající vojenské rozpočty by zvrátily tento proces. Kdyby se tak stalo, bylo očekáváno, že by podnikání padalo a nezaměstnanost by stoupala a legitimita kapitalismu volného trhu by byla opět zpochybněna.

A kde se Amerika nacházela na konci druhé světové války, tam se nachází znovu. A znovu je slyšet hlas volající po masivní válce v „zemi svobodných, domovu statečných“ jak Obamův vlivný poradce a nositel Nobelovy ceny ekonom Paul Krugman minulý týden uvedl: „To, co nyní potřebujeme je finanční ekvivalent války. To, co skutečně ukončilo Velkou hospodářskou krizi byl program ohromných veřejných výdajů jinak známý jako druhá světová válka.

Porovnávat druhou světovou válku s jejími miliony obětí jako „veřejný výdajový program“ ukazuje, jak nebezpečné tyto západní elity jsou pro naši planetu a extrémy do kterých půjdou, aby zajistily své přežití.

Přesná časová osa USA a EU pro spuštění jejich mistrovského spiknutí za účelem ovládnutí světa skrze jeho zničení a přepracování je nám neznámá. Ale co víme je, že to přijde dříve než později a mnoho lidí to překvapí, kromě těch, kteří věnují pozornost „znamením doby“.

Překlad článku China Warns Russia Of Coming American “Great Event”
http://www.whatdoesitmean.com/index1524.htm

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

31 Responses to Čína varuje Rusko před přicházející americkou „Velkou událostí“

 1. Čína je země draka-to je Biblický satan. Čína uctívá satana. USA i EU jsou dosud křesťanské. Jako křesťan nemám důvod věřit zemí, která uctívá satana.

  • Mehdi Zejnulahu says:

   Víš co to je vůbec slovo Satan? Znamená to protivník. Ne nějaké zlo. Zlo je násilí, pokuď svůj názor je chybný a nikdo nepříjmá, tak ho jedině můžeš šířit násilím a pokuď vím, tak římsko-katolická církev, tak ta násilí s křižákama a s inkvizicí způsobila hodně násilí(Satana). Není se co divit, kdo by věřil že Ježíš se narodil panně? Jen asi malé dítě. Co se týče Číny, tak tu postavil na nohy západ(Anglie-USA). A sloužil jako sociální experiment. To že Mao zabíjel miliony lidí je projev tyranie. Člověk jako druh prochází stále dvěma stádiema a cíl je být v rovnováze mezi nimi. Anarchie a tyranie. Vzdělání je nástrojem k dosažení zdravé společnosti.

  • VosenZen says:

   Zaslepený Václave,
   promin ale nemohu nechat bez odezvy tvuj nesmyslny komentář.
   Svět už 200-let řidí a vlastní dynastie Rotschildu která v současnosti už vlastní 96% světa tj. :Veškere banky FED,MMF,
   Ratingove agentury : Moods,Bloomberg,atd
   Farmaceuticky prumysl : Zentiva atd
   ropny prumysl : Shell atd
   Zbrojní prumysl : nevzpomenu si ted na nazev ale kazdopadne svoji kancelar vyklidily z WTC 14dni pred utokem s pokutou 50 000d
   realtni trhy atd posledni stat ktery jim chybel je Norsko nebot ma jako jedine s Ruskem zasobu plynu na dalsích 50let .
   No je toho spousta vyhledej si je. Jinak naposledy byli zmineny v medii kolem roku 1950 potom už nikdy nebot je už vsechny vlastní.
   Perla na závěr Jsou to Židé a planuji zredukovat lidstvo na
   500 000 000 věř nebo nevěř ale brzy se přesvědčí vsichni na vlastní kuži.
   Pravda je tak těžká a neuvěřitelná.
   Jinak bud zdrav a mej se fajn.
   S pozdravem VosenZen

  • chapemPravdu says:

   To je uplna hlupost. Vierovyznanie a politika je to iste, je to len rozdelovanie spolocenstva. A ked sme pritom jezis zomrel ako 150 rocny nedaleko pohoria Hindukus. Zanechal za sebou hromadu osvietenich dusi.

  • Petr Šarvaic says:

   pane Václave nevím zda si z nás děláte legraci nebo jste placený agent který má zprávy o NWO bagatelizovat – bohužel gumáků na tomhle světě je ještě převaha

  • kamil says:

   nepoznam vacsieho k o k o t a ako si ty!! ty d r b n u t y p a k o rychlo sa spamataj co hovoris

  • GSG 9 says:

   kamarat ty tak trosku nezijes v realite,ze? :))))

  • Pavel says:

   no s takovým názorem se nemůžu ubránit dojmu, že to máš v hlavě opravdu vypatlaný…..víc k tomu nemám co dodat..co se týče relevantních informací, bylo jich ostatními napsáno dost…

  • Peter says:

   toto nemozes ani mysliet vazne … dalsi krestanstvom zaslepeny „clovek“

 2. Martin says:

  USA a EU sú kresťanske ??? to odkiaľ berieš ??? Myslíš Rimsko-katolicku cirkev ??? ta už nieje davno kresťanska !!!

 3. Tony Morava says:

  Křesťanství ve shodě s islámem zakazovalo pújčování peněz oproti úroku, a nesmyslný nekontrolovaný rúst emise peněz je tím dnešním satanem, takže na Asiaty to nehodíme. PS.Velkým Stanem nazývají muslimové newyorskou burzu, Malým londýnskou. To co nás čeká je krach monetárního systému a možná válka dlužníka USA oproti věřiteli Číně???

 4. Tomas M says:

  Václav Špaček
  ———————————–
  RE: Ty máš asi smutnej život když si myslíš něco takového co?Pokud existuje něco jako satan tak je za oponou v USA…oni v Číně na ukradené příběhy z celého světa narvané do jedné tlusté knihy nevěří

 5. Los Vemenos says:

  Křesťanství je podvod, jak z lidí tahat peníze a ti kdo to prokouknou podvod jsou zastrašováni peklem a Satanem … nabo Samotným Satanem nazýváni… uvědomte si, že Bible je jedna velká zlodějina příběhů, které si Bible přikradla. Peklo a ďábel … to je pohádka 100.000 let před naším letopočtem … o velké válce Bohů… Ježíš je příběh z letopočtu ryb 0-2000 před tím byl beran 0–2000 a před tím mojžíš -2000 až -4000 let … Satan – žalobce, to je univerzální pojmenování pro kohokoli, kdo nevěří v ŽidovsKého BOHA Jehovy / Hospodina, přitom sám Hospodin byl Satanem – odpůrcem Egyptského lidu.
  Existují ovšem lidé kteří vám to rádi vysvětlí, vírou v Živého Ježíše jen za vašich 10% přijmů vám budou manipulovat mozky … nic víc než podvod Vašich peněženek nečekejte…. Všude bude láska, všude bude funkční Bůh jen ne a ne ….sakra fakt ne…. ve VAŠICH ŽIVOTECH … budete se trápit, proč to jinde funguje a jinde ne, ale oni … budou vám tvrdit, že špatně žijete, špatně platíte a proto funkční Bůh nefunguje … ano na této lži stojí Křesťansktví, které v bibli – pohádkové knize Židovské mytologie otvíral zámky vězení, ale dveře Osvětimi OTEVŘÍT NEDOKÁZAL.

  Fuj tajxl všem církvím, je to jen banda živnostníků Boha, co se za Vaše peníze válejí doma a Vy musíte pletit věčně zadluženému bohu, který musí živit lidské nápady, orazítkované Duchem svatým

 6. duves says:

  Vraj kresťanska europa? Satan ma sídlo v Bielom dome a Pentagone!
  Náboženstvo je podvod.
  Vadim Zéland
  Transurfing aneb Ovlivňování reality
  Stupeň IV: Úprava skutečnosti
  Děti Boha Již od dávných dob se formoval obecný zlozvyk při-
  pisovat pobožným měšťanům výhradně kladné vlastnosti,
  zatímco neznabozi byli obviňováni ze všemožných hříchů.
  Přesněji tento stereotyp vytvořili sami nábožní měšťané –
  jenž jim posloužil jako jakási presumpce neviny. Navzdory
  tomu, že ve jménu Boha se děly a stále dějí hrůzné zločiny,
  v jejichž základu se krčí rádoby bohulibý cíl, a to proná-
  sledování jinak smýšlejících lidí. A přitom víra z člověka
  světce vůbec nedělá.
  Kde berou přívrženci náboženství takovou jistotu
  ve vlastní nezhřešitelnost či přesněji svatost, že dokonce
  i ateisté mají tendenci uctivě s ní souhlasit? Že prý pokud
  věříme, chodíme do kostela a modlíme se, tak představu-
  jeme středobod všeho duchovního a světlého, zatímco vy
  ostatní jste neznabozi, a tedy jste museli zabřednout do hří-
  chu. My jsme dobří a vy špatní.
  Zdroj této jistoty nacházejí v opěrném bodu, který jim
  poskytuje kyvadlo náboženství. Obsahuje vše: vědomí mi-
  losrdenství Boha, jenž odpouští hříchy, dále možnost zba-
  vení se pocitu viny díky pokání, víra v království Boží, také
  naděje na Boží pomoc a pocit jednoty s lidmi stejné víry.
  Život ateistů je v tomto smyslu mnohem komplikovanější,
  jelikož oni mohou počítat pouze s vlastními silami a pocit
  viny nelze hodit na nikoho jiného.
  Z jakého důvodu však k Bohu směřuje jedinec, který se
  od počátku považuje za dobrého? Mnohdy k Němu totiž
  věřícího vůbec nepřivádí láska, nýbrž strach a nejistota.
  Spousta lidí žije v domnění, že celou svou duší se obracejí
  k Bohu, jenže to je iluze. Ve skutečnosti se snaží utéct před
  svým egem. Na egu není nic špatného a ani ono ničemu
  nebrání, dokud mu ovšem lidé nekřivdí. Utváří se kvůli

  vztahům závislosti, když se člověk srovnává s ostatními
  a zjišťuje, že vůbec není dokonalý.
  Ego se žene za jediným cílem, a to potvrzením vlastního
  významu. Jestliže se mu jej nedostává, uráží se, a dotyčné-
  ho tak přepadává duševní nepohoda, jíž se snaží zbavit. Jak
  to lze dokázat? Pokud zjistí, že navýšení významnosti jeho
  záležitostem neprospělo, zbudou mu pouze dva způsoby:
  buď egu povolí opratě, aby se rozběhlo cvalem, nebo je
  úplně zadusí. Vybere-li si první metodu, změní se v egois-
  tu, zvolí-li druhý, pak v altruistu.
  Nezřídka se stává, že ego se chce zbavit žití se sebou
  samým, poněvadž je to pro ně nepohodlné, a rozhoduje se
  pro zoufalý krok – začíná zavrhovat samo sebe. Vyhlašuje,
  že mít se rád je špatné, a naopak je třeba milovat ostat-
  ní. Člověk se pak odvrací od své duše a obrací se k Bohu,
  k lidem, jen aby svůj život něčemu zasvětil, a tedy získal
  nějakou oporu. Dochází i k opačným situacím, kdy se ego
  zmítá v agresivitě, a tehdy se setkáváme se zločinci, da-
  rebáky, cyniky. Veskrze duchovní, jakož i padlé osobnosti
  představují plody ega, které se liší pouze polaritou.
  Snad byste se mohli domnívat, že vrátíte-li se k Bohu,
  svého ega se zbavíte. Narazíte ovšem na paradox: k Ně-
  mu vás postrkuje právě ono ego. Bůh přece není vně, ný-
  brž uvnitř vás! Částečka Boha je v každém živém tvorovi,
  a On tak ovládá celý svět. Ego se klaní jakémusi abstrakt-
  nímu symbolu, zatímco od své duše, tedy od skutečného
  Boha, se odvrací. Kristus, Mohamed, Buddha, Krišna – to
  jsou některá zpodobnění Pána. Obyčejný člověk představu-
  je tutéž podobu, nikoli však nejvyšší. Přesto po nás nikdo
  nevyžaduje, abychom před jinou podobou pokorně skláněli
  své hlavy.
  Směřování k Bohu s cílem zbavit se svého ega cha-
  rakterizuje cestu vnitřní důležitosti. Ta se projevuje pouze
  v případě, že se vydáte cizímu soudu. Opravdovou cestou
  k Bohu je návrat k sobě bez ohledu na vše ostatní. Jestliže

  se zbavím nezbytnosti obracet se na mínění druhých, jsem
  samostatný a moje ego přestává existovat, takže mi zůstává
  celistvá osobnost. Neposlouchejte toho, kdo vás vyzývá,
  abyste se změnili a dělali ze sebe něco, co by odpovída-
  lo jakýmsi standardům. Nutí vás k tomu, protože chtějí,
  abyste se odvrátili od své duše a řídili se pravidlem kyva-
  dla: „Dělej jako já.“ Vraťte se k sobě, přijměte se takoví,
  jací jste, dopřejte si být sami sebou, chopte se práva být
  dobrým. Zasvětíte-li se zcela službě jakémusi abstraktní-
  mu Bohu, otočíte se zády k duši. A stanete se přívržencem
  kyvadla náboženství.
  Tak zní teozofie transurfingu, kterou však nikomu ne-
  vnucuji. Nehlásím absolutní a jedinečné pravdy, nýbrž
  pouze se snažím odhalit jisté zákonitosti. Každý si může
  vyvodit vlastní závěry.
  Náboženským činovníkům se samozřejmě podobné
  úvahy líbit nebudou. I když mezi nimi se lze setkat také
  s lidmi různého přesvědčení. Horlivé přívržence kyvadla
  náboženství odlišuje od opravdových svatých služebníků
  manýra zlostně stavět vlastní dogmata do opozice proti
  všem ostatním. Agresivní nápor je vždy prozradí. Naštěstí
  už jsou pryč doby, kdy mohli takoví přívrženci upalovat
  jinak smýšlející lidi na hranicích. Nicméně spory na půdě
  náboženství stále zůstávají a konce mít nebudou, poněvadž
  první zákon kyvadla nikdo nezruší.
  Náboženství je v podstatě kontakt s Bohem skrze pro-
  středníky. Při obřadu křtění, svatby či pohřbu se bez svatých
  služebníků neobejdeme. Ani to však není úplně nutné. Což-
  pak Bůh své dítě nepřijme, pokud je včas nestačili pokřtít?
  Je-li v každém z nás částečka Stvořitele, cožpak nejsme Jeho
  dětmi? Potřebujete snad zprostředkovatele při kontaktu s ot-
  cem a matkou? Na tuto otázku si každý odpovězte sám.
  Náboženství představuje pro své přívržence velmi pevné
  kyvadlo a vyzývaje k tomu, aby se zřekli vnějšího světské-
  ho blaha. Každá duchovní cesta se obvykle pojí s asketic-

  kým životem. O osvícených panuje mínění, že dosahují-li
  jistých výšek na cestě k duchovní dokonalosti, přestanou je
  veškeré pozemské záležitosti zajímat. Nenechte se nachy-
  tat. Každý se jistojistě musí zabývat vlastním materiálním
  dostatkem, komfortem, blahobytem. Pokud tomu tak není,
  znamená to, že se nachází zcela v moci nějaké ideje. Ta
  nejspíše patří jednomu z kyvadel: náboženství, filozofie
  nebo ještě nějakému jinému „duchovnímu“.
  V souladu se svým druhým zákonem kyvadla usilují
  o to, aby byli přívrženci zasvěceni do zájmů struktury.
  Jestliže člověk o jejich háček skutečně zavadí, opravdu ho
  vše ostatní přestane zajímat. Dokonce ho může ovládnout
  iluze, že se zabývá výhradně svou duší či „beseduje s Bo-
  hem“. Ve skutečnosti je duše tohoto „osvíceného“ uzavře-
  ná v pouzdru, z něhož nemá šanci se dostat.
  Proč duše sestoupila do našeho materiálního světa?
  Snad aby se připravila k onomu nepozemskému životu
  na nebesích? To je absolutní nesmysl! Chcete tvrdit, že se
  na svět snesla z nebes a zde se má připravovat k tomu, aby
  tam zase vystoupala? Je to vůbec tady na Zemi možné?
  Pozemský život jako by představoval pro duši jedinečnou
  šanci. Proto sem z duchovního světa zavítala, aby poznala
  všechny půvaby světa materiálního. Do duchovního světa
  se vždy dostane. Jaký by mělo smysl ochuzovat ji o vše,
  co poskytuje překrásný, kouzelný, velkolepý svět, v němž
  číhá tolik úžasných nástrah a lákadel?
  Jestliže se odhodláváte sloužit Bohu, vzdalujete se
  od Něho. Stvořitel dává vzniknout spoustě realit, a to pro-
  střednictvím živých tvorů jakožto svých živoucích ztěles-
  nění. Usiluje o zkoumání všech stran reality, již produkuje.
  Právě z toho důvodu posílá své děti do materiálního světa.
  Bůh vám dal svobodu jednat, tak sejí chopte! Nemusíte se
  kvůli tomu zavírat v kobce a trávit dlouhé hodiny modlit-
  bami. To už Bohu nesloužíte, nýbrž ho ochuzujete o radost,
  kterou lze vytěžit z plnohodnotného života. Taktéž by se

  cítilo dítě, kdybyste je vypustili, ať si jde hrát, a zároveň
  mu nakázali, ať veškerý čas věnuje učení.
  Přívrženci kyvadel náboženství vám budou dotěrně na-
  šeptávat, že nejste schopni vůbec ničeho, kdežto Bůh je
  všemohoucí. Struktuře nevyhovuje, jste-li svobodní a silní,
  neboť potřebuje bezchybně fungující šroubky zcela oddané
  záměru struktury. V procesu podmaňování si lidské vůle již
  kyvadla dosáhla nemalých úspěchů. Nezbývá nám než se
  divit, jakých rozměrů by asi musel dosahovat vliv kyvadel
  na to, aby děti Boha ztratily o své síle veškeré představy.
  Člověk dostal do vínku moc vytvářet vrstvu svého světa
  tak, že ztělesní potenciální varianty z metafyzického pro-
  storu do materiální skutečnosti. Kyvadlům se podařilo ne-
  jen lidem vzít povědomí o tom, že jsou něčeho takového
  schopni, ale dokonce překroutit smysl samotného života,
  když službu Bohu zaměnila za klanění se mu.
  Bůh sotva vyžaduje nějaké klanění. Chcete snad po svých
  dětech, aby se vám klaněly? Určitě byste v nich raději viděli
  dobré přátele. Ve skutečnosti spočívá cíl života a také služba
  Bohu ve společném tvoření – ve tvoření spolu s Ním.
  Mnoho lidí se domnívá, že víra v Boha je jediné, co
  se od nich vyžaduje. Věří v Jeho existenci i moc. A co?
  Nechápou Ho, připadá jim spíše jako nějaký abstraktní,
  nedosažitelný a nezřídka odstrašující idol. Kdosi jim vnu-
  til, že Bohu je třeba se klanět, musí se chodit pravidelně
  ke zpovědi a dobrým životem je záhodno se připravovat
  k něčemu, co nikdo ani nedokáže pořádně vysvětlit.
  Avšak víra nerovná se chápání. Modlitba není kontak-
  tem s Bohem. Jazykem Boha je tvoření. Dané tvrzení mů-
  žete nebo nemusíte přijmout, nicméně hádat se a diskuto-
  vat na toto téma nemá smysl. Nejde o filozofický problém,
  nýbrž o otázku výběru. Proto už zde není více co dodat.
  Jestliže vytváříte vrstvu svého světa, svou realitu, ko-
  munikujete s Bohem. Pokud se z tvoření radujete, Bůh se
  raduje s vámi. V tom hledejte opravdovou službu Bohu.

  Víra v Něj znamená především víru v sebe, v sílu vlast-
  ních možností, v tvořivé schopnosti. V každém člověku je
  částečka Boha. Udělejte svému Otci radost. Nakolik věříte
  ve vlastní schopnosti, natolik věříte v Boha a tímtéž reali-
  zujete to, co řekl: „Podle vaší víry se vám staň.“

 7. Vacátko says:

  K tomu scénáři doufám nedojde. Jsou zde síly, které tomuto sebezničujícímu kataklyzmatu jsou schopny zabránit.

  • VosenZen says:

   Zdravím p. Vacátko,těší mě když narazuím na někoho kdo má širší povědomí ale rád bych doplnil tvou myšlenku oni zatim zasahovat nebudou , nemohou musime si to vyřešit sami to bude ten další krok.
   Pak nás teprve skontaktuji ,legrační na tom je že tomu všemu tady neustále přihlížejí ale nezasahují . Jediny co je dobry že už se to všechno brzo a to velice brzo dozvíme . :-) :-) :-)
   Bud zdráv louci se VosenZen.

 8. Rustikann says:

  Udivuje mě, jak někteří lidé jsou schopni uvěřit každé blitce, kterou na internetu najdou.

 9. Lubos V. says:

  krestanstvo vobec nieje nase nabozenstvo je to nabozenstvo zidov ktory sa rozmnozili do kazdej vlady (aj do vatikanu samozrejme) a co sa tyka clanku bude to zaujimave zeby uz 7.12.11? boze snad sa im to nepodari zase lebo ma je*ne zase mlady clovek tu nema perspektivu

 10. chapemPravdu says:

  Galakticka federacia svetla. Poviem vam otvorene, to je laska. Pomozu nam proti reptilianskym entitam a jeho Bilderbergovskymi otrokomi.

 11. :D says:

  Václav Špaček ty jdi deb*l!

 12. hop says:

  Zajímavé srovnání aktuálního světového dění a biblických proroctví např. na http://www.dobakonce.cz

 13. Ladino says:

  Tohle by vam melo slouzit k pobaveni nad demenci nejakeho komouse a ne k hadkam nad krestanstvim, decka. :o)

 14. puruša says:

  mno Vašík vás pěkně vyzpovídal přátelé…;)

 15. jasi says:

  cha cha cha
  pravda je tu i tam
  hledejte ji a najdete ji
  hledejte pravdu a pravda vas vysvobodi
  POZNEJ SEBE SAMEHO

 16. Joky says:

  Co to tu trepete omfg? :D clanok je o vojne a vy tu trepete o nabozenstve…. A len tak pre ludi co veria kazdemu kecu na nete USA si taku vojnu dovolit nemoze kvoli Rusku, Rusko kvoli Cine a Cina kvoli USA je to zacarovany trojuholnik v ktorom sa mozete spolahnut na jednu vec tieto 3 narody nikdy nepojdu do vojny vedla seba to znamena ze ani jeden narod neohrozi zaujmi toho druheho. To co sa deje je len vysledkom hrania a presuvania pesiakov Rusko a Cina to nemaju zapotreby kedze sami maju nerastnych surovin dostatok USA naopak su odkazane na Latinsku ameriku,afrkiku a stredny vychod dajte si 2 a 2 dohromady a budete mat vysledok. A vojna raz pride ano ale to vas uz trapit nemusi kedze vela ludi uz bude voniat fialky odspodu…

 17. Aleš says:

  jste normalni blazni kdo tomu veri,nerikam ze se treba neco nedeje ale ze tu nekdo pise ze to ridi dynastie Rotschildu jak sem se tu docetl :D no predpokladam ze to nekdo napsal na internet a tak se to siri dale a dale a taky nas tu jednou nebude 500 000 000 ale ani jeden :D :D :D radsi odsud vypadnu nez me nakazite :D

 18. Normalny says:

  …zabludil som tu nahodou a rychlo prcham preco. Ludia, preboha neberte tie drogy :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *