Čína odmítla geneticky modifikovanou rýži

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


Se zvyšujícím se povědomím o geneticky modifikovaných potravinách a jejich nebezpečí byla přijata opatření k jejich odstranění. Státy ničí své geneticky modifikované plodiny, vědci poukazují na fakta, jednotlivci jsou s GMO nespokojeni a po celém světě je velké a rostoucí hnutí, které provádí kroky směrem k zachování celistvosti našich dodávek potravin. Čína je zatím poslední zemí, která podnikla kroky proti GMO a pozastavila distribuci geneticky modifikované rýže.

Bezpečnost rýže, nejrozšířenějšího čínského jídla, je velmi významná. Hlavní jídlo pro 1,3 miliard lidí nutí Čínu nejednat v rozporu s tímto faktem.

Tato akce pomáhá zachovat suverenitu a bezpečnost jejich dodávek potravin, něco, co se do značné míry musí ještě řešit i v naší vlastní zemi. V USA nejsou vůči GMO potravinám přijaty žádné regulační standardy a tyto potraviny ani nemusí být odpovídajíce označeny.

Rýže

Nebezpečí geneticky modifikovaných potravin je tak velké, že stále není – a nikdy ani nemusí být – plně prošetřeno. GMO potraviny jsou velmi nebezpečné a ohrožují zdraví jednotlivců, o čemž vypovídá velký počet zaznamenaných negativních účinků na konzumenty.

Povaha genetického inženýrství je natolik nestabilní, že pokud se s ním nebude správně zacházet, tak se může integrita celosvětového zásobování potravinami objevit v troskách. Každý krok vlády proti GMO je proto významný.

Částečný překlad článku China Rejects Genetically Modified Rice in Opposition to GMO Crops
http://naturalsociety.com/china-rejects-genetically-modified-rice-gmo-crops/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *