Předtím, než budeš soudit ostatní, nebo tvrdit nějakou absolutní pravdu, tak zvaž tohle

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Předtím, než budeš soudit ostatní nebo tvrdit nějakou absolutní pravdu, tak zvaž tohle:

Vidíš méně než 1% elektromagnetická spektra a slyšíš méně než 1% akustického spektra. Při čtení tohoto textu cestuješ rychlostí 220 kilometrů za sekundu skrze galaxii. 90% tvých buněk ve tvém těle nese svou vlastní mikrobiální DNA a nejsou „ty“.

Atomy ve tvém těle jsou z 99,9999999999999999% prázdný prostor a s žádnými z nich jsi se nenarodil, ale všechny jsou původem z hvězd. Lidské bytosti mají 46 chromozomů, o dva méně než brambory. Existence duhy závisí na kuželovitých receptorech ve tvých očích; pro zvířata bez těchto receptorů duha neexistuje.

Takže to není tak, že se jen díváš na duhu, vytváříš si ji. To je celkem zajímavé, obzvláště když vezmeš v úvahu, že všechny krásné barvy, které vidíš, tvoří méně než 1% elektromagnetického spektra.


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain