Nový časopis Ze-Mě je tu!

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Časopis Ze-Mě je projekt, který se snaží podpořit posun širokého spektra lidí směrem k pozitivnímu a konstruktivnímu vnímání sebe sama a světa kolem nás. Cítíme, že nastal ten pravý čas, kdy je potřeba nabízet konkrétní řešení závažných problému, do kterých jsme se jako obyvatelé naší planety dostali.

Namísto neustálého vypichování toho, co všechno je zde špatně, chceme vlastním příkladem ukazovat, že je možné se z této složité situace společně dostat. Chceme navázat na moudrost našich předků, ale zároveň i přinášet zkušenosti aktuálních velikánů či těch z pohledu společnosti nejobyčejnějších pozemšťanů.


Cílem je nabídnout čtenářům nové pohledy na životní styl a filozofii, spojit ideály mladé generace s moudrostí starších, zkušených lidí a ukazovat jim na příbězích, že chyby jsou pouze učebními lekcemi a není třeba se jich bát. Chceme lidem ukázat, že kromě hmotného světa je tady ještě další, dosud jen z velmi malé části probádaný svět vnitřní.V současném době se objevuje mnoho nových směrů, nauk a praktik, které si kladou za cíl nalezení harmonie uvnitř člověka. My je chceme všechny shromáždit na jedno místo a vyslat je skrz tuto nově vznikající informační platformu mezi lidi. Každý si tak může najít svou vlastní cestu, která jeho jako jedince a tím i celé lidstvo povede k větší celistvosti, ke kvalitnějšímu životu a k trvalému pocitu naplnění.

Celý web časopisu naleznete na ze-me.org

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

1 Responses to Nový časopis Ze-Mě je tu!

  1. Mirjam says:

    Myšlenka dobrá, ale nestane se toto synkretistické hromadění nauk další naukou? Jinak souhlasím se vším, myslím si, že bychom se měli učit žít positivněji, a vidět své chyby i omyly (nikoli se z nich však hroutit), a ne je hledat výhradně u druhých. Začínat prostě sami u sebe. A u toho, „co já mohu společnosti i životu přinést“. Něco stále vytvářet, konstruktivně žít, ne v negacích, popírání, závisti, a nenávisti k okolí. Sami za sebe zodpovídáme. Ne za ostatní…..Positivní energie, Bůh, to nechť nás vede životem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *